Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

M3HM3T | Firma Arayanlara Öğütler ! 15 Yeni Tavsiye ! Temiz Firmalar Kalsın.

M3HM3T

Fahri Üye
Fahri Üye
Galatasaray
Web sitesi
www.facebook.com

Merhaba , arkadaşlar bir kaç tavsiyede bulunmak istedim. Kimseyi konuda kötülemek istemedim . Zorunlu birşey de değildir . Sunucu alıcak arkadaşlara sadace tavsiyedir.

1 - Öncelikle VPS Arıyorum Bölümünde Atılan Yorumları Gördüm Çoğu Firma Atılan Yorumları Kopyala Yapıştır Yapıyor.
Yazdığı Özellikleri Karşılayamadığı Halde. Bu atılan yorumların eğer firmadan alıcaksanız ss çekin karşılamadığı takdirde hemen şikayet konusu açın . En ufak market de olsa bu açın o sizin hakkınız.

2- KESİNLİKLE "HAYATMMO" RANKI OLMAYAN FİRMALARIN YANINDAN BİLE GEÇMEYİN !

3 -Öncelikle vergi levhası olan firmaları tercih etmeliyiz . Vergi levhası almak Masraflı bir iş o masrafı göze alan kalıcı firmadır .
( VERGİ VERMEYENLERİ KÖTÜLEMİYORUM AMA VERGİ VEREN BİR ADIM ÖNDEDİR . ! )

4- Sonra Referanslar . +150 Onlineli Referansı Olan Firmaları Tercih Etmeyiliz . Filesi Sağlam Olan Firmanın Referanslarıda Sağlam Olur.
( YENİ FİRMA DEĞİLSE . )

5- Sonra Şikayetlere Fazla Aldanmayın Çünkü Memlekette Ne Kadar Hayırlı İş Yapsanda Çekemeyenler Vardır .

6 -Teslimat Süresi Eğer Teslimat Sizin İçin Önemliyse Firma İle Görüşün Ben VPS Alsam Kaç Dakikada Teslim Olur Diye Size Süre Verirler O Süreyi Verdikten Sonra O Konuşmanın Görüntüsünü Alın Sonra Teslim Etmeyince Şikayet Konusu Açın Nedenmi ?
Çünkü SS Almıyorsunuz Adam Şikayet Konusu Açınca Yazıyor Sözleşmemizde Örnek Veriyorum 3 Gün Yazıyor . Diyor Ve 3 Gün Sizi Bekletiyor.

7- Firmanın Konuşma Tarzına Bakın Hatta Firmayı Arayın Telefondan Görüşün . Türkçeye ne kadar önem veriyorsa işinede okadar önem verir.

8 - Firmanın Tanıtım Konusundaki Resimler Alıntımı Değilmi Araştırın. Filesler Kendi Yapımlarımı Yoksa Başka Fileslerden Alıntımı Bunu Araştırın .

9 -Sunucu Alırken Sadece Ram ' e Bakmayın İşlemci Hardisk bunlarada bakın ve kesinlikle serveri aldıktan sonra RAM Sorgulaması yapın 2 GB Deyip 512 MB Verenler oluyor.

10 -Oyun İçi Destek Varmı Yokmu Araştırın Bazıları Sunucu Aldıktan Sonra Oyun İçi Destek Yok Diyor.

11 - Firmalara alırken sorun format ücretsizmi diye ? bazı firmalar serveri bilerek silip format atılması gerekiyor diyor ve Ücret istiyorlar para koparmak için.

12 -Çoğu Firma Admin Paneli Var Der Ama Vermez Vermeyen Olursa ACP İsteyin gene vermezse forumda şikayet konusu açınız.

13 - En Önemlilerinden Biriside Firma İle Tüm Görüşmelerinisi SS Ve Kayıt Altına Alın ( Skype Vb ) Yoksa Haksız Duruma Düşersiniz .

14 - SS En büyük şeydir firma ile tüm görüşmelerinizi herşeyi ss alın Şikayet konularında kanıtlamak için ss en önemli kanıttır.
Firma günlük yedek alıyormu hacklara karşı sağlıklımı bunları araştırınız.

15 -YS Belgesindeki Şahıs İsmini Araştırın . Geçmişi İyimi Diye. Neden mi ? Ys belgesindeki site adres vb değiştirim tekrar rank alanlar oluyor . Veya abisinin adına ys alıp tekrar dolandırmaya gelenlerde oluyor .
YS Belgesindeki adres ile sitedeki adres birbirine uymuyorsa o firmadan şüphe duyun.

Artık bu sayede dediklerini yapmayan firmalar tek tek düşmeye başlayacaktır . Forumun temiz firmalara kavuşacağını düşünüyorum.

Sizlere azda olsa yardımcı olabildiysem ne mutlu bana . Burda hiçbir firmayı kötülemedim .
Kimsenin ekmeğine karışmadım sadece tavsiye verdim .

NOT :
Kimsenin ekmeğine göz dikmedim , yaşadığım olayları anlattım ve tavsiyede bulundum , Artık işini hakkıyla yapanlar kalsın bu forumda .
"Hayatmmo | M3HM3T"

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)