Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

M2 Admin Sunucu Paneli

Sfenks

<marquee behavior="alternate"><font color="red" si
Uzman Üye
Web sitesi
www.hayatmmo.com
Arkadaşlar Elimde M2Admin Sunucu Paneli Mevcuttur.

Paneli pek deneyemedim.SSH2 bağlantılı komutlar hariç "Oyunu Başlat,Reboot,Yedek Al, NPC Değiş vb." sorunsuz çalışıyor.Bu sistemleri çalıştırabilmek için ssh2 destekli hosting gereklidir.Bunun için "CenTOS" işletim sistemine ssh2 kurarak paneli çalıştırabilirsiniz.Biraz php (kodlama) bilginiz var ise yapabilirsiniz bunları çalıştırabilirsiniz.Ben paneli paylaşıyorum gerisi size kalmış.Gerçekten içiniz rahat bir şekilde indirebilirsiniz hiçbir şekilde Keylogger, shell, exploit vb virüs yoktur!

Resimler

Kurulum: Arkadaşlar Anadizindeki "database.php" dosyasına hostinginizin MYSQL "kullanıcı adı,host,şifre,veritabanı adı" yazacaksınız.

Anadizindeki "ibd.sql" adlı dosyayı mysql veritabanından okutun.Ek olarak herhangi birşey yapmanıza gerek yoktur.

NOT:panelim ssh2 fonksiyonlarının adam akıllı çalıştırabilmesi için ssh2 destekleyen bir hosting'e kurmalısınız.Ben deneyemedim tam eğer ssh2 destekli hostinge kurarsanız ssh2 fonksiyonları çalışabilir.

Demo :

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Arkadaşlar bu demo bana aittir.

Demo Müşteri Hesap Bilgileri;

Kullanıcı Adı : deneme
Şifre : denemehesap "Lütfen şifreyi değiştirmeyelim.Girişlerde bir sıkıntı olmasın."

Resimler Örnektir.Demo adresi olduğu için panelin kendisinin resimlerini koymadım.

Panel İndirme Linki:

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Virustotal Linki :

Arkadaşlar Admin panelden 1 müşteriden sonra eklenme yapılmıyor.Müşteri eklemek için "Yönetim Paneline" girmeniz gerekiyor.

Yönetim Paneline girmek için site uzantınızın sonuna " /yonetim " yazmanız gerekiyor.

Yönetim Paneli Kullanıcı Adı ve Şifresi;

Kullanıcı Adı : Admin
Şifre : 123456

ABYYAPIM

Banned
Banned
Beşiktaş
Web sitesi
ahmet.web.tr
Teşekürler Konu İçinde Bu Admin Paneli %65 Çalıntıdır :) Panelde. Üyelik Sadece 1 Kişiye Açlır :)
Ayrıca Coğu Buton İşlemiyor

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)