Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

M.A.R.S Online Genel Anlatım, Kayıt Olmak(Resimli), Sistem Gereksinimleri V.b

BOMBFACTORY

Uzman Üye
Uzman Üye
Trabzonspor
3D MMOTPS oyunu MARS Online açık beta testine başladı. “Mass Efect”, “Gears of War”, “Unreal Tournement” gibi efsaneleşmiş shooter oyunlarının geliştirilmesinde kullanılan Unreal Engine oyun motoru ile geliştirilen MARS Online yenilikçi özellikleriyle dikkat çekiyor.

Tek silah yerine birden çok ana silah kullanma imkanını oyunculara sunan MARS Online oyuncuların farklı silahları kombine edip, savaş alanında yaşanan değişken çatışmaya uygun silahı seçip kullanmasına olanak sağlıyor.

İlk kez MARS Online'da uygulanan siper sistemi oyuncuların pozisyonlarını avantajlı hale getirebilmelerini sağlayan bir taktik oyunudur, bu sistem sayesinde oyuncular çatışma alanında manevralarını daha etkin bir şekilde koordine edebilmektedir. Oyun sırasında siper arkasından kör atış yapılabilmekte ve farklı taktik uygulamalar ile savaş daha gerçekci bir hal kazanmaktadır.

Bir çok modun bulunduğu oyunda yer alan BOSS'lar ve çeşitli alanlarda bulunan silahlar oyunu daha eğlenceli kılarken sahip olduğu aksiyon figürleri, etkileyici ve özgün yapısı MARS Online'ı benzer oyunlardan bir adım öne taşıyor.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

- KAYIT OLMAK -

Kayıt olduk . Kayıt olduğumuz mail hesabına aktivasyon linki gelecektir.

Mailimizdeki Linke Tıklıyoruz Ve...

-------------------------------------------------------------------------------------------------
MARS Online oyununa ait sistem gereksinimleri;

İşlemci : Pentium 4 2.0 GHz Ram : 2 GB Hard Disk Alanı : 2 GB Ekran Kartı : 7600 GT yonga (Shader Model 3.0 desteği olmalı) İşletim Sistemi: Windows XP, Vista ve 7 En düşük internet bağlantısı: 512 Kb

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)