Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

mİRC Sisteminde Yardım Almak İçin Yapılması Gerekenler

YaSa22

Fahri Üye
Fahri Üye
Merhabalar Değerli 4Story Oyuncuları ve Forum Takipçileri

4Story Resmi Sohbet Ve Yardım Bölümümüz mİRC Üzerinde Yardım Almak İçin Öncelikle İzlenmesi Gereken Bir Kaç Aşama Vardır.Bunları Sizinle Paylaşmak İstiyorum.

Kanala Giriş Yaptınız ve Bir Sorununuz Var Bir Yönetici İle Görüşmek İstiyorsunuz,Öncelikle Şunu Bilmenizi İsterim Yöneticilerimiz mİRC Üzerinde Genel Bölümden Yada Özel Olarak Sorunlarınıza Yardımcı Olamazlar,Peki Nasıl Yardımcı Olacaklar Sorusunu Soracak Olursanız Sizlere Şöyle Açıklama Yapayım mİRC Sisteminde Yardım Almak İçin Sabit Bir Komut Vardır.Bu Komutu Yazı Yazdığınız Yere Başında Boşluk ve Nokta Olmadan Yazmalısınız.Bu Komutu Yazdıktan Sonra Yöneticilerimiz Sizleri Yardım Kanalına Alacaklardır.Yardım Kanalımızda Sadece Siz ve Online Olan Yöneticilerimiz Olacaktır.

Aşama 1

Kanala Komutu Yazıyoruz.

Komut : /msg FourStoryTrServ Yardim

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Komutu Yazdıktan Sonra Bekleme Aşamasına Geçiyoruz.Şunu Unutmayınız Yöneticilerimiz O An Kanalda Olmayabilir Ancak Müsait Olduklarında Sizi Yardım Kanalına Alacaklardır ve Sorunlarınızı Dinleyip Sizlere Çözüm Yolu Sunacaklardır.Bazen Anında Kanala Alınabilirsiniz Bazende Gecikmeli Olarak Kanala Alınabilirsiniz Bunun Nedeni Ne Diye Soracak Olursanız Kanalda Tek Kullanıcıya Hizmet Verilmektedir Birden Fazla Kullanıcı Yardım Kanalına Alınmıyor,Sıra Halinde Alım Yapıldıgı İçin Bazen Bekletilebiliyorsunuz.

Komutu Yazdıktan Sonra Karşınıza Gelen Ekran Aşağıdadır.

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Yukarıdaki Ekran Karşınıza Geldiğinde Yardım Kanalına Alınmış Oluyorsunuz.Kanal Üzerinden Yöneticilere Sorunlarınızı Dile Getirebilirsiniz.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)