Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Legend Online Tanıtım

BOMBFACTORY

Uzman Üye
Uzman Üye
Trabzonspor
Arkadaşlar Başlıktada Belirttiğim Gibi Sizlere Legend Online Adlı Facebook Sürümüyle Oynanan Oyunu Resimlerle Tanıtmaya Çalışıcam

Belkide Benim Oynadığım Sunucuya Gelir Beni Geçersiniz

#Oyun Facebook Tabanlıdır.
#Oyunun Daha Çok Stratejik Bir Yapısı Vardır.
#Kendi Krallığını En Güçlü Yapmak İçin Binalarının Levelini Yükseltmen Gerekiyor.
#Tabi Bu Sırada Kendi Hesabınıda Güçlendirmeyi Unutma
#Oyunda Önemli Olan Derece SG Olarak Kısaltılmış Olan Saldırı Gücüdür.
#Saldırı Gücün Ne Kadar Yüksekse O Kadar Sağlamsındır
#Oyunda Tabi ki Her Strateji Oyununda Olduğu Gibi Birlik Kurabilirsiniz
#Köyünüzdeki Bina Sayısı Levelinizle Alakalı Olarak Artmaktadır
#Örneğin 20 Levelde Bi Bina 30 Levelde Başka Bi Bina Açılmaktadır.
#Oyunun Kullanıcı Sayısı Oldukça Fazladır.
#VİP Olma Ne Yazık ki Her Oyunda Olduğu Gibi Ayrıcalığını Burdada Gösteriyor :/
#Çiftlik Sistemi Mevcuttur.

Oyundaki Köyümden Bi Görüntü

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Askerlerinin Seviyesini Yükselterek Ataklarını Canlarını ve Defanslarını Arttırabilirsin.

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Çiftliğinize Ektiğiniz Bitkiler Gerçek Zamanlı Saatle Büyümektedir. 4Saatlik Var 8Saatlik Var 12Saatlik Var Saatleri Özelliklerine Göre Değişiyor. Atıyorum EXP Bitkisi Dikerseniz 4Saatte Olur Bitkiniz Ama Altın Bitkisi Ekerseniz 12Saatte Mesela Böyle.

Kahraman Sarayı Adı Verilen Binadaki Odalarda Arkadaşlarınızla Bir Grup Kurabilir Bu Gruplarla Birlikte EK Sahne Adı Verilen Bölümleri Geçip EXP , Altın ve Değişik İtemler Kazanabilirsiniz.Her Levelin Girebileceği Ek Sahneler Ayrıdır.

Ödüllendirme Salonundaki Görevler İle Hem Bolca EXP Hemde Cüzzi Miktarda Altın Kazanabilirsiniz. Ki Bunlar Kolay Görevlerdir

Amfi Tiyatronun Meydan Okuma Sekmesi Sayesinde Tek Başına Karşına Çıkan 4 Kişiden Herhangi Biriyle Düello Yapabilirsin.

Sağ Tarafta Bulunan Savaş Sekmesi ile Değişik Bölümlerde Oynayabilir Oynadığınız Bölümler Sonrası Hem Alan Bitirme Yani Bütün Bölgeleri Bitirip Komple O Haritayı Bitirince Alacağınız Ödül Hemde Bi Bölümden Aldığınız Ödül Ayrı Ayrı Olarak Verilmektedir. Ben Bu Haritayı Tamamen Bitirdiğimde 500Bin Ruh[Askerlerin Seviyesini Arttırmada Kullanılır] , 1 Milyon Altın ve Bir Adet HP Taşı Alıcam

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)