Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Korktun mu Taffarel?

Distortion

Üye
Trabzonspor
Kayıtlı Üye
Web sitesi
www.facebook.com
Galatasaray’ın kaleci antrenörü

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

, Beşiktaşlıları şok edecek bir açıklama yaptı. Brezilya basınına konuşan Taffarel, Ronaldinho’nun kulübünde kalmasını tavsiye etti, siyah beyazlılara gelmemesi gerektiğini söyledi.

Taffarel, yıldız futbolcuya akıl verme şansı olsa kendisine şu önerilerde bulunacağını söyledi: “Ronaldinho’yu görmeyeli çok uzun zaman oldu. Belo Horizante’de keyfinin yerinde olduğunu ve işlerin onun için iyi gittiğini biliyorum. İyi insanların olduğu hoş bir şehirde yaşıyor. Açıkcası ben kendisine Atletico Mineiro’da kalmasını tavsiye ederdim. Eğer insan iyi bir kentteyse bunu pek değiştirmemeli. Ve ben de onun mutlu olduğunu düşünüyorum. Ama tabi bu sonuçta ona ve ailesine bağlı.”
Taffarel şöyle devam etti: “Beşiktaş ile Galatasaray’ın arasında büyük bir rekabet var.

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

onun gibi klas bir 10 numara oyuncu arıyor.

ile problemleri var.

gibi bir oyuncuistiyorlar. İstanbul da yaşamak için iyi bir şehir.”

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)