Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Kahramana Asker Atamak

BOMBFACTORY

Uzman Üye
Uzman Üye
Trabzonspor
Katılım
5 Ocak 2014
Mesajlar
3,333
Tepkime puanı
6
Puanları
136
KAHRAMANA ASKER ATAMAK

Savaşmaya başlamadan önce Kahramanlarınıza asker atamanız gerekmektedir. Her kahraman sadece 1 üniteye hakim olabilir, bir savaş sırasında maksimum 6 kahraman görevlendirebilirsiniz bu da en fazla 6 çeşit asker atayacağınız anlamına gelir.
Asker atamanın farklı yolları vardır en kolaylarından biri resimde gördüğünüz Atama tuşuna basmaktadır, diğer kolay yöntem iseKahraman resmine tıklayıp Görevlendir kısmına geçiş yapmaktır.
01. Mevcut kahramanlarınız görüntülenir, altlarındaki rakamlar kaç adet ünitenin o kahramana üzerinde olduğunu gösterir.

02. Kışladan aldığınız askerler burada görüntülenir, Atanmış kahramanlarınızda kaç adet bu askerden olduğunu bilmeniz içindir, Boşta ise kullanabileceğiniz kalan adedi belirtir. Resimden 200 adet Kılıç ustasını kullanabileceğimizi anlayabiliriz.

03. Kahramana Atamak istediğimiz ünite sağdakilerden hangisi ise bu bölümden seçiyoruz. Ordu Boyutu, o kahramanın alabileceği asker sınırını gösterir.

04. Seçimimizi yaptıktan sonra Görevlendir diyerek Kahramanımız içerisine askerleri yerleştiriyoruz.

05. Eğer yeterli askerimiz yoksa buradaki Asker Al kısayolundan Kışla içerisine geçebiliriz. Kışlada alımımız bittikten sonra Kışla ekranındaki Görevlendir butonuyla buraya tekrar dönebilirsiniz. Savaş sırasında kayıpların verilmesi normaldir, eğer bir savaştan çıkmışsanız ve kayıplarınız varsa Tümünü Doldur butonuna basarak kahramanlara asker doldurabilirsiniz. Yeterli askeriniz yoksa Kışla' dan alım yapmanız gerekecektir, alım yaptıktan sonra tekrar Tümünü Doldur butonuna basarak doldurabilirsiniz.
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)

Üst