Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

IsRTL Hatası Çözüldü! Sorunun Kaynağı Ve Çözümü Sadece Bu Konuda En Detaylı Şekilde!

BOMBFACTORY

Uzman Üye
Uzman Üye
Trabzonspor
Selam arkadaşlar öncelikle berlirtmek isterimki bu konu kesinlikle alıntı değildir.Bu konu tamamen bana aittir.Alıntı diyen arkadaşlarımız zaten olucak onlara lafım yok.Ama emin olun bu konuyu kesinlikle tamamen kendim hazırladım.Sorunun kaynağını kendim buldum.Çözümünüde kendim buldum.Ve Turkmmo'da paylaştım.Ben çok kişiden yardım istedim.Bu konuyla ilgili ama kimse yardım etmedi.Canı saolsun ben yinede paylaşmayı seçtim.Bu foruma daha bir çok ilki getiriceğim.

Sorunun Kaynağı:root adlı pack dosyasının içerisinde bulunan ui.py dosyasından kaynaklanıyor!

Sorunun Çözümü:Alttaki linkten size özel olarak hazırladığım hatasız ui.py dosyasını root packınıza atıp kapatıyorsunuz ve packa enjekte ediyorsunuz IsRTL hatası kalkıyor

Link:

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Virustotal Sonucu:

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)