Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

iPhone'da Android İşletimini Kullanabilirsiniz

ALABEYİ

Fahri Üye
Fahri Üye
Galatasaray
[FONT=&quot]

[/FONT]
[FONT=&quot]Android ve iOS işletim sistemini kullanan kullanıcıların çoğu zaman diğer işletim sisteminde yer alan özellikleri kullanmak istemesi fakat sistem tarafından desteklenmemesi nedeniyle bu özelliklerden mahrum kalması gündeme gelirken konu ile ilgili özel bir kılıf tasarlandı.[/FONT]​
[FONT=&quot]Nick Lee adındaki bir tasarımcı tarafından yapılan bu kılıf sayesinde artık iOS işletim sistemine sahip cihazlarda Android işletim sistemini kullanmak mümkün olacak. Bu durum kuşkusuz stabil bir kullanım sağlamasa da Android işletim sistemini kullanmak ve iPhone'da bu yeni sistemi denemek isteyen kişiler için oldukça iyi bir alternatif.

[/FONT]​
[FONT=&quot]Seri Üretim Başladı

[/FONT]​
[FONT=&quot]Geçtiğimiz günlerde gündeme gelen bu haberlerin ardından kılıfın seri üretimine başlandığı belirtilirken MESUIT adı Verilen kılıf artık resmen satışa sunulmuş durumda. Bu bakımdan kişilerin Android işletim sistemini deneme adına bu kılıfı alabilmesi mümkün. 1700 mAh ve 2500 mAh batarya seçenekleri ile sunulan kılıf aynı zamanda 16 GB ek bir hafıza sunuyor.[/FONT]​
[FONT=&quot]Kılıfın şu an için sadece iPhone 6 sersinde kullanılabileceği belirtilirken kılıfın etiket fiyatının 150 Dolar olduğu belirtildi. İnternet üzerinden satın alınabilen kılıf için sadece Çin sınırlarında sipariş verilebiliyor.[/FONT]​

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)