Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Hunter'lar İçin Exotic Pet Rehberi

YaSa22

Fahri Üye
Fahri Üye
Core Hound

Eğer sizde benim gibi casterlardan çok çekiyorsanız,kesinlikle yeni arkadaşınız bu olmalı."Lava Breath" Rakibin casting hızını %25 olarak azaltır.Ayrıca cooldown'un 10 saniye olması nedeniyle "Longevity" talentını açmanız gerekmeyebilir,zaten bir caster için yeterince sorun olacaktır.
3 Çeşit Core Hound türü vardır.
Tamelemeniz için gereken yerler;
Blackrock Mountain
Azuremyst Isle
Shadowmoon Valley

Devilsaur

Wotlk gelmeden önce bu "değişik" raptor türünü yakalayamıyorduk.Ama blizzard gene biz hunterlara (özellikle benim gibi raptor manyaklarına)
bir kıyak geçti.Eğer benim gibi bir troll hunter'sanız kesinlikle 2 tane dev gibi raptorla gezmeyi çok seveceksiniz : <
Devilsaurlar'ın özel skill'i olan "Monstrous Bite" Devilsaur'unuz vurdukça 30 saniye boyunca %9 damage daha alarak katlanacaktır.Eğer savaşınız 30 saniyeden çok sürecekse kesinlikle tam verim alacaksınızdır.Ama kısa süren savaşlarda kullanmanızı tavsiye etmediğim bir türdür.
Devilsaurlar'ın bütün türleri genellikle Un'goro Crater da bulunur.

Silithid

Silithid'ler "Venom Web Spray" isimli skill iyle rakibinizi 4 saniye boyunca trapleyip kaçmasını engelliyebilir,zaten kaçan rakibinizinin işini bitirmek için 4 saniye yeterli olacaktır.Ayrıca bu birazda sizin nasıl kullanacağınıza bağlı.
Silithidler genellikle Un'goro Crater,Tanaris ve Silithus ta bulunur.

Worm

Worm'ler genellikle tank olarak kullanılmaktadır."Acid Spit" armor reduce yaptığı için ayrıca az da olsa Dot olarak hasar vermesi nedeniyle tek bi targeta debuff yapmak için daha iyi bir pet kullanamassınız,zaten başka bir iyi yanıda yoktur.Pvp için kesinlikle tavsiye etmiyorum : <
Silithus'ta,Utgarde Pinnacle'da,Dragonblight'da bulunabilir.

Chimaera

Şu aralar favori exotic petim olan Chimaera'lar "Froststorm Breath" skill iyle göz doldurmakta
Rakibi 5 saniye %50 oranında yavaşlatan "Froststorm Breath",tek dezavantajı Cooldown'unun 10 saniye olması.Beast Mastery deki
"Longevity" talentıyla cooldownu 7 saniyeye kadar indirebilirsiniz.Güzel bir zamanlama ve "Concussive Shots" yardımıyla kesinlikle rakibinizi bundan iyi bir şekilde kitelayamassınız.
Chimaera'lar Shadowmoon Valley,Winterspring,Azshara ve Howling Fjord'da bulunabilir.

Rhino

Rhino'ların tanklıktan başka fazla bir faydası yok ama bilmemiz gereken çok değişik bir skill'leri var ; "Stampede"
Stampede,Knockback'in değişik isimlendirilmiş hali : < 1 dakika olan cooldown u çok büyük bir dezavantaj ama "Longevity" talentıyla bunu az da olsa azaltabiliriz.Stampede pvp'de bazı rakiplerinizi uçurumlardan aşağı yollamak amacında kullanılabilir :p Başkada birşeyi yoktur zaten.

Spirit Beast
En güzelini en sona sakladım : < Yakalaması biraz(!) zor olan bu sevgili dostumuz sadece Shozalar Basin'de bulunmakta.Bu arkadaşı şu an itibariyle yakalamış değilim ama üstünde çalışmalarım devam etmekte."Loque'nahak" isimli spirit beast'imizi yakalamış olduğumuzu varsayalım."Spirit Strike" isimli
Moonfire tarzı ardı ardına vurulabilen,10 saniye boyunca dot vuran bir skill.
Spirit Strike da tek sorununuz Petin Focus'u olacaktır,ama kendinizi kaybetmediğiniz sürece :)P) Hatırı sayılabilecek bir seviyede arcane damage vuran spirit strike,çok güzel bir seçim olacaktır pet bakımından.
Ayrıca Spirit Beast çok karizmatik bir yaratık olmakla kalmayıp sizede çok şekil vericektir.

Buraya eklemediğim "Wasp" ve "Moth" isimli exotic petler de var,onlarıda en yakın zamanda eklemeye çalışacağım.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)