Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Hileler Hakkında Bilgi

DarkDays

Fahri Üye
Fahri Üye
Web sitesi
www.hayatmmo.com
1. Bir hileyi çalıştıramıyorum ne yapmalıyım?
Cevap: Sitemizde konuların altlarında videolu anlatım ve yazılı anlatım bulunmaktadır. Onları dikkatlice okuyarak hileleri kolayca çalıştırabilir, halen çalıştıramıyorsanız sitemizden şikayet bölümüne girip şikayetinizi yapabilirsiniz. Yada indirdiğiniz hileyi direk metin2 içine atınız klasöründekileri metin2 içine atıpta hileyi hiç videoya yazılı anlatıma gerek kalmadan kolayca çalıştırabilirsiniz.

2. Dosyaları metin2 içine atınız diyorsunuz ama yeni gameforge şeyi yüzünden metin2'yi bulamıyorum ve nereden içine atacağımı bilemiyorum. Metin2 nerede?
Cevap: Gameforge yeni güncellemesi ile tüm oyunlarını bir araya aldı. Uzun lafın kısası, program filese giriyoruz. GameforgeLive adlı klasöre giriyoruz. Games klasörüne giriyoruz. Ardından TUR_tur klasörüne giriyoruz. Ve metin2 klasörünü göreceksiniz herşey bu kadar açıp hileyi içine atabilirsiniz.

3. Her hilede ban riski, varmıdır? Hesabım benim için çok değerli!
Cevap: Her oyuncunun hesabı kendi için değerlidir. Tabii ki her hilede ban riski yok. Örneğin ban riski olmayan hilelere örnek verelim. Multihack, Kasılma botu, 7x damage, auto damage, mobber hack, hızlı koşma hilesi, metin2 mod gibi hilelerde ban riski yoktur. Ancak birisi yanınıza gelirse sizin ss'nizi çekerse banlanırsınız. Günümüzdede bu şeyi yapmaya herkez üşendiği için rahatça isterseniz gm'nin karşısında bile hile kullanabilirsiniz. Ban riski olan hileler ise sadece Balık botudur. Çharınıza çok değer veriyorsanız balık botundan uzak durabilirsiniz.

4. Hiçbir hile bilgisayarımda çalışmıyor. Ne yapmalıyım?
Cevap: Sisteminiz 64 bit olabilir. Dolayısıyla bazı 64 bit işletim sistemleri metin2 hilelerini çalıştırırken 32 bit ile yazılmış bir hile programı olduğu için onu kolayca çalıştırıp algılayamıyor olabilir. Yada Microsoft net framework 4.0 ve microsoft c++ 2010 program gereksinimleri bilgisayarınızda mevcut olmayabilir. Bunları hemen google'ye yazarak kolayca indirebilirsiniz.

5. Ban riski olmayan hileleri kullandığımı biliyorum ancak, birisinin yanıma gelip ss çekmemesi için daha neler yapabilirim?
Cevap: Kimsenin olmadığı bir kanalda az gidilen bir yere gidip sabaha kadar bota bırakabilirsiniz. Hiç olmasa da ban riskinizi birazcık azaltır.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)