Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Hilecilere ve Buglardan Yararlananlara Darbe!

BOMBFACTORY

Uzman Üye
Uzman Üye
Trabzonspor
Katılım
5 Ocak 2014
Mesajlar
3,333
Tepkime puanı
3
Puanları
0

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun


Şunu biliyoruz ki, oyunda daha kolay ilerleyebilmek için hileleri, açıkları, hataları ve belgelenmemiş özellikleri kullanan birçok oyuncu var ve bu oyuncuların çoğu için herhangi bir engelleme söz konusu değil. Bu, onlara herhangi bir ayrıcalık sağladığımız anlamına gelmemektedir. Topluluğumuzu hile ve hataların kötüye kullanımından korumak için moderasyon takımı olarak kimseye tolerans göstermemeye karar verildi. Bu şu anlama gelmektedir...

Toplulukta karşımıza çıkan tüm hilecileri ve hatacıları sonsuza kadar engellenecek. Bu hata geçmişte yapılmış olsa bile, hile kullanan veya açıklardan faydalanan herkes, iyi bilinen bir forum üyesi hatta iyi bir arkadaşımız bile olsalar, çekicin darbesini tadacaklar.

Sizin veya arkadaşınızın topluluktan sonsuza kadar engellenmenize neden olacak ihlâller:

- Hileleri ve hataları kullanmak, onları övmek ve topluluğa sunmak.
- Hileleri, geliştiricileri veya diğer "hile araçlarını" kullanmak ya da geçmişte kullanmış olmak.
- Açıkları ve hileleri kullanmak, hatta onlardan bahsetmek.
- Çoklu oyunculu yarışlarda hile kullanarak oyuncuların oyun zevkini baltalamak, oyun ilerlemesini adaletsiz bir biçimde hızlandırmak.
- Hataları, belgelenmemiş özellikleri, oyundaki tasarım hatalarını ya da sorunlarını ortaya çıkarmak, bunlardan şikayet etmek, bu şekilde diğer oyuncuların önüne geçmek ya da geçmemek.

... ve siz sormadan biz söyleyelim, bunları yapabiliriz. Çünkü spesifik EA hizmetleri yeni kurallar ekleme hakkını saklı tutar.

Okuduğunuz için teşekkürler. Umarız hâlâ giriş yapabiliyorsunuzdur.

İngilizce;
Hello community!

We all know that there are a lot of players who use cheats and exploit bugs and undocumented features to get ahead in the game and we also know that these players do not always get banned from the game for doing so. This does not mean that we have to tolerate presence of these people here in our home turf. To protect our community from infiltration, we (the moderating team) have started to enforce strict zero tolerance policy on cheating and bug abuse. This means that...

We will permanently ban all cheaters and bug abusers who cross our path in this community. It does not matter if you are a well known forumer or even our friend, everyone who cheats or exploits bugs or has done so in the past will get the hammer.

Infractions that will earn you or your friend an instant perma-ban from this community:

- Promoting cheats or bug abuse by having used cheats or exploited bugs and being present in this community.
- Using hacks, trainers or other "cheat utilities", or having used them in the past.
- Using or even communicating exploits and/or cheats.
- Interfering with the ability of others to enjoy playing Need for Speed Word by cheating in multiplayer events or taking actions that interfere with or materially increase the cost to provide Need for Speed World for the enjoyment of all its users. This includes any cheats or exploits that speed up the progress in the game.
- Abusing or exploiting bugs, undocumented features, design errors or problems in the game, or having done so in the past, for either taking advantage over other players or not.

...and before you ask, we can do this because specific EA Services may post additional rules that apply to your conduct on those services.

Thank you for reading and I hope you can still log in.
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)

Üst