Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Hesap Güvenliği Hakkında [ Önemli ]

LastWorld

Üye
Galatasaray
Kayıtlı Üye
Değerli Jadde Oyuncuları ;

Yaptığımız araştırmalara göre Xtrap öncesi Jadde bot kullanan , Jadde bot için eklenti indiren kullanıcılarımızın güvenlik tehtidi ile karşı karşıya kaldıklarını gördük. Jadde�in içinde şu anda aktif oynayan bir oyuncu topluluğu tarafından hazırlandığını düşündüğümüz bu programlar ve eklentilerin içinde �eylogger�olduğunu tesbit ettik. Ayrıca bu bot sitelerinin içerisine yerleştirilen java script kodu ile korumasız kullanıcıların bilgisayarlarına sızıldığınıda gördük. Yukarda belirtmiş olduğumuz oyuncu topluluğu ile ilgili araşatırmalarımız sürmektedir. Somut bir delil ele geçirdiğimiz an bu kullanıcıların hesapları Jadde�en süresiz olarak banlanacak ve haklarında yasal soruşturma başlatılacaktır.

Xtrap patchin�en önce bot kullanan , bu tür sitelere giren , Xtrap patchin�en sonra piyasada dolanan sahte botları pclerine indiren kullanıcılarımızın portal şifrelerini acilen değiştirmelerini ön görüyoruz. Oyuncuların bilgisayarlarının güvenliklerinin kendilerine ait olduğunu ve bu sebeplerden dolayı yaşanan hesap kayıplarında gameturk olarak kaybolan itemler konusunda bir yardımda bulunamayacağımızı sizlere bildirmek isteriz.

Bu kullanıcıların bilgisayarlarını kontrol etmelerini , gerekirse kullandıkları bilgisayarları formatlamalarını ve mutlaka bir virüs programı kullanmalarını ve şifrelerini portaldan bu işlemlerden sonra değiştirmelerini ön görüyoruz. Unutmayın ki eğer Keylogger bilgisayarınızdaysa siz şu andada şifre değiştirseniz güncel şifrede karşı tarafa gidecektir. Portaldan şifrelerini değiştiremeyen kullanıcılarımızın destek sistemimize yada oyundan GM�ere ulaşmalarını tavsiye ediyoruz. Destek sistemine durumu bildiren , yardım isteyen oyuncularımızın Bot kullanımı yaptıkları yada yapmadıklarına bakılmaksızın yardım edilecektir. Bu yüzden lütfen �ot kullandım kendimi deşifre edemem�mantığından uzaklaşarak hesaplarınızın güvenliğini acilen sağlayın. Aksit taktirde yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi olası bir durumda kaybolan / çalınan itemler�e gameturk yönetimi bu kullanıcılara bir yardımda bulunamayacaktır . Ayrıca yaptığımız araştırmalarda bu kullanıcıların sadece gameturk şifrelerinin bu kullanıcıların elinde olmadığını da tespit etmiş bulunmaktayız. Msn , Facebook ve diğer forumlara olan üyelik bilgilerininde ele geçirildiği ortaya çıkmıştır.

Olası yaşanacak hesap kayıplarında şirketimiz yasal olarak her türlü hakkını savunacağını ve yasal yoldan hesap kayıbı yaşayan oyuncularımıza hukuki açıdan yardım edeceğini bildirmek isteriz. Tüm kullanıcılarımızı Jadde�in resmi sitesinde yer almayan hiçbir eklentiyi indirmemeleri , hile programlarını denememeleri konusunda uyarıyoruz. Oyunda bir adım önde olabilme arzusu için tüm emeğiniz boşa gitmesin!

Alintidir.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)