Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Hesabımı kaybettim. Nasıl geri alırım?

Siyah

Fahri Üye
Fahri Üye
Hesabınızı mı kaybettiniz? Olabildiğince hızlı bir şekilde bulabilmeniz için size yardım etmek istiyoruz. Lütfen aşağıdakiler içinden durumunuza uyan bir bölüm olup olmadığını kontrol edin. Kendiniz daha hızlı geri alabilirsiniz!

UYARI: Tek cihaza birden fazla hesap yüklerseniz yükleme sırasında biri ya da daha fazlasına erişimi kaybedebilirsiniz!

GOOGLE+/GOOGLE PLAY'E BAĞLANDIM AMA HESABIMI GERİ ALAMIYORUM

1) Cihazınıza doğru Google Play hesabını eklediğinizden emin olun.

2) Oyun içi ayarlardan (ana ekranın sağ üst köşesinde bulunur) Google Play düğmesine basın (bu düğme kırmızıdır). Ardından cihaza yüklenecek hesabın kullanıcı adı ve TP seviyesi görünür. Bunun doğruluğunu onayladıktan sonra "Evet"e dokunun.

GAME CENTER'A BAĞLANDIM AMA HESABIMI GERİ ALAMIYORUM

1) Hesabınızı bağladığınız e-posta adresini kullanarak Game Center'a giriş yapın. Bunu yapmak için cihazınızın ayarları > Game Center > Apple ID'ye gidin.

2) Doğru Game Center/Apple ID'ye giriş yaptıktan sonra oyun tarafından doğru hesabı yüklemenizi isteyen bir mesaj alacaksınız. Kayıp hesabınızı şu an kullandığınız adresle geri alamıyorsanız doğru adresi girmemişsiniz demektir.

İMDAT, HALA NE YAPMAM GEREKTİĞİNİ BİLMİYORUM!

Bu durumda aşağıdaki kırmızı büyük "HAYIR" düğmesine basın ve şu bilgileri içeren bir cevap yazın:

1. Kullanıcı Adınızın tamamı ve kayıp hesabınızın Klan Adı (ya da mümkünse oyuncu etiketi)

2. Kaybolan hesabınızın tam TP seviyesi
3. Hesabınızı nasıl kaybettiğinizi açıklayın

ÖNEMLİ: Google Play'i desteklemeyen cihazlar hesabınızı yedeklemek için kullanılamaz.

Clash Royale, emülatörleri desteklemez; oyun tarafından desteklenmeyen Blackberry, Nokia X-Series, Kindle HD ya da diğer platformlarında oynuyorsanız kaybolan bir hesabın kurtarılması mümkün değildir.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)