[FONT="]Hentbolda Erkekler Türkiye Kupası heyecanı, 2 Eylül Cuma günü yapılacak 1. tur maçlarıyla başlıyor.
[/FONT]
[FONT="]Türkiye Hentbol Federasyonu tarafından düzenlenen ve 22 takımın mücadele edeceği kupada, 1. tur maçları, 2-4 Eylül tarihlerinde, Ankara, Tokat, Adıyaman, İzmir, Muğla ve Gümüşhane olmak üzere 6 ilde oynanacak.[/FONT]
[FONT="]1. tur sonunda 6 grupta ilk 2 sırayı alan 12 takım, 2. tura yükselecek.[/FONT]
[FONT="]Kupada A Grubu'nda Antalyaspor, Adıyaman Belediyespor, Konya Selçuklu Belediyespor ve İzmir Büyükşehir Belediyespor, B Grubu'nda Bursa Nilüfer Belediyespor, Gümüşhane Belediyespor, Akçaabat Tütün Spor ve Serik Belediyespor, C Grubu'nda Zağnos Erkek Hentbol, Ankara Hentbol Spor Kulübü ve Aziziye Belediyesi Termal Spor, D Grubu'nda Göztepe, Karşıyaka Belediyespor, Beykoz Belediyespor ve SELKA Eskişehir Hentbol, E Grubu'nda Maliye Milli Piyango, Tokat Gençlik, Yozgat Bozok Spor ve Sakarya Büyükşehir Belediyespor, F Grubu'nda ise Merzifon Belediyespor, Köyceğiz Belediyespor ve Marmara Üniversitesi yer alıyor.[/FONT]
[FONT="]Gruplarda maç programı şöyle:[/FONT]
[FONT="]A Grubu (Adıyaman Belediye Salonu)[/FONT]
[FONT="]2 Eylül Cuma:[/FONT]
[FONT="]15.00 Antalyaspor-Adıyaman Belediyespor[/FONT]
[FONT="]17.00 Konya Selçuklu Belediyespor-İzmir Büyükşehir Belediyespor[/FONT]
[FONT="]3 Eylül Cumartesi:[/FONT]
[FONT="]15.00 Antalyaspor-Konya Selçuklu Belediyespor[/FONT]
[FONT="]17.00 İzmir Büyükşehir Belediyespor-Adıyaman Belediyespor[/FONT]
[FONT="]4 Eylül Pazar:[/FONT]
[FONT="]09.30 İzmir Büyükşehir Belediyespor-Antalyaspor[/FONT]
[FONT="]11.30 Adıyaman Belediyespor-Konya Selçuklu Belediyespor[/FONT]
[FONT="]B Grubu (Gümüşhane Aydın Doğan Spor Salonu)[/FONT]
[FONT="]2 Eylül Cuma:[/FONT]
[FONT="]16.00 Nilüfer Belediyespor-Gümüşhane Belediyespor[/FONT]
[FONT="]18.00 Akçaabat Tütün Spor-Serik Belediyespor[/FONT]
[FONT="]3 Eylül Cumartesi:[/FONT]
[FONT="]16.00 Gümüşhane Belediyespor- Akçaabat Tütün Spor[/FONT]
[FONT="]18.00 Serik Belediyespor-Nilüfer Belediyespor[/FONT]
[FONT="]4 Eylül Pazar:[/FONT]
[FONT="]12.00 Nilüfer Belediyespor-Akçaabat Tütün Spor[/FONT]
[FONT="]14.00 Serik Belediyespor-Gümüşhane Belediyespor[/FONT]
[FONT="]C Grubu (Ankara THF Spor Salonu)[/FONT]
[FONT="]2 Eylül Cuma:[/FONT]
[FONT="]15.00 Zağnos Erkek Hentbol-Ankara Hentbol Spor Kulübü[/FONT]
[FONT="]3 Eylül Cumartesi:[/FONT]
[FONT="]14.00 Ankara Hentbol Spor Kulübü-Aziziye Belediyesi Termal Spor[/FONT]
[FONT="]4 Eylül Pazar:[/FONT]
[FONT="]13.00 Zağnos Erkek Hentbol-Aziziye Belediyesi Termal Spor[/FONT]
[FONT="]D Grubu (İzmir Celal Atik Spor Salonu)[/FONT]
[FONT="]2 Eylül Cuma:[/FONT]
[FONT="]17.00 Göztepe-Karşıyaka Belediyespor[/FONT]
[FONT="]19.00 Beykoz Belediyespor-SELKA Eskişehir Hentbol[/FONT]
[FONT="]3 Eylül Cumartesi:[/FONT]
[FONT="]17.00 Karşıyaka Belediyespor-Beykoz Belediyespor[/FONT]
[FONT="]19.00 SELKA Eskişehir Hentbol-Göztepe[/FONT]
[FONT="]4 Eylül Pazar:[/FONT]
[FONT="]17.00 Göztepe-Beykoz Belediyespor[/FONT]
[FONT="]19.00 SELKA Eskişehir Hentbol-Karşıyaka Belediyespor[/FONT]
[FONT="]E Grubu (Tokat Ali Yücel Spor Salonu)[/FONT]
[FONT="]2 Eylül Cuma:[/FONT]
[FONT="]15.00 Maliye Milli Piyango-Tokat Gençlik[/FONT]
[FONT="]17.00 Yozgat Bozok Spor-Sakarya Büyükşehir Belediyespor[/FONT]
[FONT="]3 Eylül Cumartesi:[/FONT]
[FONT="]15.00 Tokat Gençlik Spor-Yozgat Bozok Spor[/FONT]
[FONT="]17.00 Sakarya Büyükşehir Belediyespor-Maliye Milli Piyango[/FONT]
[FONT="]4 Eylül Pazar:[/FONT]
[FONT="]12.00 Maliye Milli Piyango-Yogat Bozok Spor[/FONT]
[FONT="]14.00 Sakarya Büyükşehir Belediyespor-Tokat Gençlik[/FONT]
[FONT="]F Grubu (Muğla Ortaca Spor Salonu)[/FONT]
[FONT="]2 Eylül Cuma:[/FONT]
[FONT="]18.00 Merzi·fon Belediyespor-Köyceği·z Belediyespor[/FONT]
[FONT="]3 Eylül Cumartesi:[/FONT]
[FONT="]18.00 Merzifon Belediyespor-Marmara Üniversitesi[/FONT]
[FONT="]4 Eylül Pazar:[/FONT]
[FONT="]18.00 Köyceğiz Belediyespor-Marmara Üniversitesi[/FONT]
[/FONT]
[FONT="]Türkiye Hentbol Federasyonu tarafından düzenlenen ve 22 takımın mücadele edeceği kupada, 1. tur maçları, 2-4 Eylül tarihlerinde, Ankara, Tokat, Adıyaman, İzmir, Muğla ve Gümüşhane olmak üzere 6 ilde oynanacak.[/FONT]
[FONT="]1. tur sonunda 6 grupta ilk 2 sırayı alan 12 takım, 2. tura yükselecek.[/FONT]
[FONT="]Kupada A Grubu'nda Antalyaspor, Adıyaman Belediyespor, Konya Selçuklu Belediyespor ve İzmir Büyükşehir Belediyespor, B Grubu'nda Bursa Nilüfer Belediyespor, Gümüşhane Belediyespor, Akçaabat Tütün Spor ve Serik Belediyespor, C Grubu'nda Zağnos Erkek Hentbol, Ankara Hentbol Spor Kulübü ve Aziziye Belediyesi Termal Spor, D Grubu'nda Göztepe, Karşıyaka Belediyespor, Beykoz Belediyespor ve SELKA Eskişehir Hentbol, E Grubu'nda Maliye Milli Piyango, Tokat Gençlik, Yozgat Bozok Spor ve Sakarya Büyükşehir Belediyespor, F Grubu'nda ise Merzifon Belediyespor, Köyceğiz Belediyespor ve Marmara Üniversitesi yer alıyor.[/FONT]
[FONT="]Gruplarda maç programı şöyle:[/FONT]
[FONT="]A Grubu (Adıyaman Belediye Salonu)[/FONT]
[FONT="]2 Eylül Cuma:[/FONT]
[FONT="]15.00 Antalyaspor-Adıyaman Belediyespor[/FONT]
[FONT="]17.00 Konya Selçuklu Belediyespor-İzmir Büyükşehir Belediyespor[/FONT]
[FONT="]3 Eylül Cumartesi:[/FONT]
[FONT="]15.00 Antalyaspor-Konya Selçuklu Belediyespor[/FONT]
[FONT="]17.00 İzmir Büyükşehir Belediyespor-Adıyaman Belediyespor[/FONT]
[FONT="]4 Eylül Pazar:[/FONT]
[FONT="]09.30 İzmir Büyükşehir Belediyespor-Antalyaspor[/FONT]
[FONT="]11.30 Adıyaman Belediyespor-Konya Selçuklu Belediyespor[/FONT]
[FONT="]B Grubu (Gümüşhane Aydın Doğan Spor Salonu)[/FONT]
[FONT="]2 Eylül Cuma:[/FONT]
[FONT="]16.00 Nilüfer Belediyespor-Gümüşhane Belediyespor[/FONT]
[FONT="]18.00 Akçaabat Tütün Spor-Serik Belediyespor[/FONT]
[FONT="]3 Eylül Cumartesi:[/FONT]
[FONT="]16.00 Gümüşhane Belediyespor- Akçaabat Tütün Spor[/FONT]
[FONT="]18.00 Serik Belediyespor-Nilüfer Belediyespor[/FONT]
[FONT="]4 Eylül Pazar:[/FONT]
[FONT="]12.00 Nilüfer Belediyespor-Akçaabat Tütün Spor[/FONT]
[FONT="]14.00 Serik Belediyespor-Gümüşhane Belediyespor[/FONT]
[FONT="]C Grubu (Ankara THF Spor Salonu)[/FONT]
[FONT="]2 Eylül Cuma:[/FONT]
[FONT="]15.00 Zağnos Erkek Hentbol-Ankara Hentbol Spor Kulübü[/FONT]
[FONT="]3 Eylül Cumartesi:[/FONT]
[FONT="]14.00 Ankara Hentbol Spor Kulübü-Aziziye Belediyesi Termal Spor[/FONT]
[FONT="]4 Eylül Pazar:[/FONT]
[FONT="]13.00 Zağnos Erkek Hentbol-Aziziye Belediyesi Termal Spor[/FONT]
[FONT="]D Grubu (İzmir Celal Atik Spor Salonu)[/FONT]
[FONT="]2 Eylül Cuma:[/FONT]
[FONT="]17.00 Göztepe-Karşıyaka Belediyespor[/FONT]
[FONT="]19.00 Beykoz Belediyespor-SELKA Eskişehir Hentbol[/FONT]
[FONT="]3 Eylül Cumartesi:[/FONT]
[FONT="]17.00 Karşıyaka Belediyespor-Beykoz Belediyespor[/FONT]
[FONT="]19.00 SELKA Eskişehir Hentbol-Göztepe[/FONT]
[FONT="]4 Eylül Pazar:[/FONT]
[FONT="]17.00 Göztepe-Beykoz Belediyespor[/FONT]
[FONT="]19.00 SELKA Eskişehir Hentbol-Karşıyaka Belediyespor[/FONT]
[FONT="]E Grubu (Tokat Ali Yücel Spor Salonu)[/FONT]
[FONT="]2 Eylül Cuma:[/FONT]
[FONT="]15.00 Maliye Milli Piyango-Tokat Gençlik[/FONT]
[FONT="]17.00 Yozgat Bozok Spor-Sakarya Büyükşehir Belediyespor[/FONT]
[FONT="]3 Eylül Cumartesi:[/FONT]
[FONT="]15.00 Tokat Gençlik Spor-Yozgat Bozok Spor[/FONT]
[FONT="]17.00 Sakarya Büyükşehir Belediyespor-Maliye Milli Piyango[/FONT]
[FONT="]4 Eylül Pazar:[/FONT]
[FONT="]12.00 Maliye Milli Piyango-Yogat Bozok Spor[/FONT]
[FONT="]14.00 Sakarya Büyükşehir Belediyespor-Tokat Gençlik[/FONT]
[FONT="]F Grubu (Muğla Ortaca Spor Salonu)[/FONT]
[FONT="]2 Eylül Cuma:[/FONT]
[FONT="]18.00 Merzi·fon Belediyespor-Köyceği·z Belediyespor[/FONT]
[FONT="]3 Eylül Cumartesi:[/FONT]
[FONT="]18.00 Merzifon Belediyespor-Marmara Üniversitesi[/FONT]
[FONT="]4 Eylül Pazar:[/FONT]
[FONT="]18.00 Köyceğiz Belediyespor-Marmara Üniversitesi[/FONT]