Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Hayatmmo'da Nasıl Profesyonel Reklamcı Olunur ? Server sahipleri ve GMler için...

ShutDown

Fahri Üye
Fahri Üye
Fenerbahçe
Web sitesi
dosya.co
Merhaba arkadaşlar,

Bu konuda sizlere Hayatmmo.com forumunda nasıl profesyonel reklamcı olunacağı konusunda fikir,öneri ve tavsiyeler vereceğim.

Karşılıklı Mesaj Yazma Sistemi İle Reklam !

SERVER SAHİPLERİNE ÖNERİ ;
Reklamcı gm aldık o halletsin demeyin ve reklamcı gm'lerinize bu konuda yardımcı olun yada en az 2 tane reklamcı gm alın.

GMLERE ÖNERİ ; Yan hesap kesinlikle açmayın.Eğer yardım alabiliyorsanız server sahibinden yardım isteyiniz,server sahibinden yardım alamıyorsanız bir arkadaşınızdan yardım isteyin.Oyuncuların çoğunluklu olduğu saatler arasında bu tarz reklam yapın.

Karşılıklı Mesaj İle Nasıl Reklam Yapılır ?

Userlerin bol olduğu bir saatte tanıtım konusu açılır.Daha sonra iki kişi sıra ile mesaj atar konuya.Önce biri atar ardından biri atar kimse peş peşe mesaj atmaz bu sayede hiç bir kural çiğnenmeden konu saatlerce hatta günlerce tanıtım yapılabilir ancak sürekli tanıtım yapmak yerine 10-15 dakikada bir mesaj atarak tanıtım yapmanız daha doğru olur.

Konu Açamayanlar Ne Yapabilir ?

Bir uzman üyeye mesaj atarak konuyu açmasını isteyebilir.Onlar size yardımcı olacaktır.

Ben Yap(a)mıyorsam kimse yapmamalı Sistemi !

Turkmmo.com'daki diğer rakip pvplerin bir açığını bularak konusunun kapatılmasını sağlamak üzerine kurulu olan bir sistemdir bu.Bu sayede forumda rakibiniz azalıcak ve neredeyse 2 katı user kazanabileceksiniz.

Doğru rakibi seçmek

GM Ve Server Sahiplerine Öneri ; Her önünüze geleni şikayet ederek zaman kaybetmenize gerek yok.Bazı öncelikler ile kolayca rakiplerinizi azaltabilirsiniz ! Önceliğinizi aşağıdaki özellikleri taşıyan konulara verin !

Doğru rakibi seçmek

GM Ve Server Sahiplerine Öneri ; Her önünüze geleni şikayet ederek zaman kaybetmenize gerek yok.Bazı öncelikler ile kolayca rakiplerinizi azaltabilirsiniz !
Önceliğinizi aşağıdaki özellikleri taşıyan konulara verin !

1- Her şeyden önce bölüm kurallarını okuyun ve ona göre hareket edin...

2- Öncelikle sizinle aynı zorlukta olan konuları seçin.Örn ; Orta dereceli serverınız varsa orta dereceli serverları bildirin.

3- 15 Mesaj'dan fazla mesaj yazanların konusuna girin ve flood var mı diye inceleyin.

4- Ön-ek seçmeyenleri bildirin.

5- Fazla görüntülenmeye sahip olan serverların konusuna girin ve kurallara aykırı bir şey var mı diye bakın

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)