Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Hangi Antivirüs Programı Daha İyi

Tusunami

Fahri Üye
Fahri Üye
Galatasaray
Web sitesi
www.twitter.com
KIRMIZI YAZILARA DİKKAT ! ! !

2012 Hangi Antivirüs Programı Daha İyi

Antivirüs programlarında her zaman Kaspersky İnternet Security ve Kaspersky PURE'yi önermiştim. İstatislikler ile konuşuyorum. Kaspersky'den sonra güvendiğim Avira'dır. Tabiki free hiçbir şeyde iyi olmaz. Virüs konusunda buna dikkat edelim. Ben para verin demiyorum ama internette Avira Premium için yeterinde keyler mevcut. Bunu benden duyun yada sitedeki en üst kademedeki yönetici arkadaşlara. Tecrübeli,denemiş ve istatisliklere dikkat edenler Kaspersky der. Söylüyeceklerim bu kadar.

Bilgisayarınızda yüklü bir antivirüs yazılımı yoksa, bilgisayarınız dışardan gelecek her türlü virüs tehtidine karşı açık durumda demektir.

Açmak istediğiniz bir program veya dosya açılmaz, bilgisayar zaman zaman donar kalır, verdiğiniz komutlara tepki vermez. Çözüm için iki seçenek düşünülebilir. Birincisi bilgisayarınıza bulaşmış virüsleri temizleyerek bilgisayarı kurtarmak ki; bu çoğu zaman çözüm olmayabilir. İkincisi ise bilgisayardaki verilerinizi güvene aldıktan sonra sistemi formatlayarak yeniden kurmaktır. Tehlikeli virüslerin bulaştığı bilgisayarlar için çoğu zaman ikinci yöntem kullanılır. Birinci yöntem zahmetli olduğu gibi, bazende çözüm olmayabilir.

En iyi virüs programıın hangisi olduğu hem kullanıcılar hem de uzmanlar tarafından yıllardır tartışılan konulardan biridir.

Bilgisayarım iyi diyorsan Kaspersky PURE + Zemana antilogger öneririm. Kolay kolay birşey olmaz. Ama güvenlik pek önemli değil diyorsan ve hız gerekiyor yada bilgisayarım dandik diyorsan Avira veya Esed kullanmalısın. Ama güvenlik için Kaspersky'i şiddetle öneririm. Bende üstlerimden böyle gördüm ve denedim. Testler yaptım kendim. Tabi en iyi antiyi biz anlayamayız. Bazen basit bir virüsü bile geçirir. Güncel olması gerek. İyi olması için sürekli raporları denetleyen ve güncelleyen bir şirketin antisini kullan. Bu da KASPERSKY ! İsteyenlere indirme adresi ve gerekli keyleri verebilirim.

Hangi Antivirüs Programı Daha İyi 2012

Aşağıda listelenmiş olan anti virüs yazılımları çeşitli testlerden geçirilmiş.

-avast!

-AVG

-AVIRA

-BitDefender

-eScan

-ESET

-F-Secure

-G DATA

-K7

-Kaspersky

-McAfee

-Microsoft

-Panda

-PC Tools

-Qihoo - 360

-Sophos

-Symantec

-Trend Micro

-TrustPort

-Webroot

Yapılan Testlerin sonuçlarına göre aşağıdaki tablo oluşturulmuş. İstatistikler ile konuşuyorum. Bilgisayarınız KASPERSKY'yi kaldırabilecek durumdaysa her zaman Kaspersky öneririm.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz.

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)