Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Günde 90 Tane Madalyon Düşürme Taktigi Günde 1 T Kasmak İster Misiniz ?

caddexxx

Moderatör
Kayıtlı Üye

• Konu Güncellenmistir 54 LeveL Bu Yöntemle Para Kasan TurkishPower 54 LeveLde Dönüsümsüz Azrail Kesme Video Koyulmustur

q

Evet ArkadasLar Herkez Diyor Adam 55 LeveL 3 Tane P Si Var Kesin M Çekiyor

Arkadaş Her Saglama M Çekiyor Falan Demeyin Bu TaktikLe Günde 1 t Falan Kastım .

ArkadaşLar Önceden Söylüyorum Saçma Saçma Post Kasmak İçin Yok Biz Biliyoz Yok Saçma Falan Demeyin Deneyin .

AnLatım :

Öncelikle Bu İşlemi Yapmak İçin Hırsızın Eldivenine İhtiyacımız Var [ 7 gün boyunca eşyaları ele geçirme şansınızı iki katına çıkarır. ] 7 Günlük 32 Ep Arkadaşlar 7 Günde 7.5 t Falan Kasabilirsiniz Gerçekten Bi Kere Harcayın LeveL ÖnemLi Degildir İtem Önemlidir 1 Hafta Kasmayın Deneyin .
25-30 Arası Bir Zihinsel Açın Güçlü Beden Master Yapın Seyisten At Görevi Alın Madalyon Düşürmek İçin Hiç Ama Hiç O Göreve Tıklamayın .

Resimde Gösterdigim Yerde Kesiyoruz .

Resimi orjinal boyutunda 747x400px görmek için tıklayın

Neyse Devam Edelim Bunu Aldınız Ch4 E Girin Ora Boş Olur Dedigim Yerde

Kasın 20-30 Dakika Kasın 10 Tane Çançiçegi Topladıgınızda Ch3 e Geçin .

O Zamana Kadar 3-4 Tane Falan Madalyon Düşürürsünüz Zaten .

Sonra ArkadaşLar Ch3 Te 2-3 Saat Kasın ArkadaşLar Düşen Çançiklerini Almayın .

Düştügünde Çıkın Karakter Atın Girin Sonra Şehir Atın Aynı Yere Gidin 2-3 Saat

Böyle Dewam Edin Sonra Bir Vakitten Sonra Düşmemeye Başlıcak Arkadaşlar O

Zaman Anladınız Ki Düşmüyor Çıkın Ch2 Ye Girin Burdada Düşen Aslan Plakaları

Toplayın 10 tane aslan plaka düşene kadar kasın arkadaşlar o zamana kadar

15 tane madalyon düşürürsünüz bu arada size şaka gibi geliyor ama hirsizin

eldiveniyle 10 dakikada 1 tane madalyon düşüyor .

10 tane aslan plaka oldugunda tekrar ch4 e girin bi tane madalyon cıkarıp hemen

ch1 e geçin orda potunuz bi tene kadar düşürün arkadaşlar bu arada 1 envanter maviyle kırmızı pot alın . toplam 1 envanter 2 envanter almayın sakın .

sonra potunuz bittiginde tekrar ch4 e girin bu dediklerimi tekrarlayın hiç sıkılmadan
düşürmeye gayret edin günde 90 madalyon düşer mi arkadaşım diyenlere diyorum arkadaşım hiç denedin mi ? hiç pazarlardan görmüyon mu madalyonları ? o madalyonalar nasıl düşüyor ?

mesela bu adam 55 lwlde nasıl p açıyor bu taktikle

Resimi orjinal boyutunda 747x420px görmek için tıklayın

Resim Türk DegiL DiyenLere SöyLüyorum !

Peki Hangi Pwpde 55 LwLde İyi Olunuyor ?​

Buna İnanmayanlar

TurkishPower 54 LeveL Dönüsümsüz AzraiL Kesimi Oda Bu Yöntemle Kasıyor ?

Buyrun Video

Ermonder Nickli Üyeden Alıntı

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

54 lv de dönüşümsüz azrail kesmemi
.Bedensel olsa tmm belki keser de ama onun da elinde 40ortan yüksek bi dolu veya kdp olacak ta.Dönüşümü p olacak ta full ölümsüz dizecek te anca keser.3 p si var diye azrail kesiliyorsa
o zaman pvp de bi neden 80 lv full p adamlar azrail kesemiyorlar dönüşümsüz hem de full p iken.Ya bi git ya sen ork reisidir sen onu azrail sanmışsındır.Bi daha boss keserken gözüne gözlük tak
.Hangi boss kestiğine dikkat et.

bu videoyu sırf senin için koydum

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Simdi Diyeceksiniz Ki Hile Var Cok Hızlı Vuruyor .

Adam Sıkılmayalım Diye Videoyu Hızlanmıştır .

pusatın bi yazısında böyle bir yazısı var okuyunuz .

Burda kimsenın emeğine kimse göz koyamaz.Biz zihinsellerin arasında düşük lvlda bile olsa yeni bir kahraman daha katmıs bulunmaktayız.Suan 50 lvl altı ve üstü 4 mükemmel zihinsel bulunmakta.Liste söle

1.Turkishpower Alesta2.PuSaT9999 Grifon3.ByMad Tuva4.IERAGONI Costantine

Burda bu 3 kişi benle birlikte 4 günlük kaç saat oyunda haberiniz varmı ? Gelip burda yang aldı cart curt laf ediyorsunuz.Sizin gibileri iyi biliyorm.Sabahtan akşama kadar köyde ws atan, zindan basında düşük lvları kesen,kulede sorun cıkaranlardan baskaları değilsiniz.Ben günlük 18 saat bilgisayar basımdayım.Ve bundan dolayı bilgisayarımın ekran kartı 2 saat önce yanmıs bulunmakta.Bundan dolayı oyundan 4-5 gün belkide 1 hafta uzak kalıcam.Benım acımtan cok kötü bi durumBiz o kadar emek veriyoruz.Gelip kimse kimseye hesap vermek zorundada değil.Günlük ne kadar para yaptığımızı biliyormusunuzda gelip laf sölüyorsunuz?Günlük rahatlıkla 100 adet madalyon ve ruh tasıda cabası.Günlük bunları yaparsan depona 2 adet ruh tası atmak kaçınılmaz oluyor.Lütfen yorum yaparken biraz düşünelim rica ediyorum.

IERAGONI bu arada senı tebrik ederim aramıza katılman cok güzel

arkadaşlar adam haklı bn pusatla bymadı çok iyi tanıyorum bymad bnm loncamda arkadaşlar lonca arkadaşım bnide çok sever bakın adam ne yazmış bn burda konu linki verirdim ama reklam olur bna inan inanmayan herkez bu yazılara inansın bymad arkadaslar günde 90 madalyon düsürüyorum dedi hayret ettim bnm isim lwl degil item dedi bu taktigi bna bymad yazdı su an bymad tuvada 56 lwl bizim loncada 80 lere diz çürütcek kadar saglam biri biraz eple item yapıyor biraz oyun mücadelesi bu 4 arkadaşımı tebrik ediyorum .

Bunuda Yeni Ekledim Eragonun İtemLeri Buyrun : Yakında Bymadın Kileride Koycam :

Resimi orjinal boyutunda 747x311px görmek için tıklayın

Bymaddede Kdpsi 45 Ort -17 Beceri Bu Kasmalık +4 Canavar +4 Delici

Vslik : 16 Beceri +4 S

BOMBFACTORY

Uzman Üye
Uzman Üye
Trabzonspor
Bilgi için teşekürler :)

İyi Forumlar ,

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)