Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Güncelleme sonrasında oyun hesabınıza giremiyorsanız yapmanız gerekenler nelerdir?

BOMBFACTORY

Uzman Üye
Uzman Üye
Trabzonspor
Güncellenmiş versiyonu veya güncellenmemiş versiyonuyla sunucunun yeniden başlatılmasından sonra oyuna doğru bir şekilde giremeyebilirsiniz ki bu sık olur. Bu istemcide (client) güncellemelerle veya bakım sonralarında yapılan değişiklikler nedeniyle olur. HackShield, oyun tamamen güncellenmediği sürece istemcinizi (client) engelleyecektir.

Bu durumda yapmanız gerekenler;

----> Metin2 yi tamamen kapatınız.

----> Metin2 yi yüklediğiniz dosyayı açın (genellikle C://Programlar/metin2 altında yada benzer bir yerdedir)

----> PatchUpdater.exe isimli dosyayı aratın (dosya simgesi küçük bir resimdir)

----> Yönetici olarak çalıştırın.

Yönetici Olarak Çalıştırmak ne demektir?

Programı/Oyunu çalıştıran ikonu çift tıklamak yerine sağ tıklayarak açılan menüden "yönetici olarak çalıştır" seçeneğini seçebilirsiniz.

Tüm bunları yaptım, fakat hala bağlanamıyorum?

Bu durumda patchupdater (yeni versiyon güncelleyici) düzgün çalışmıyor demektir. Ne yapmalısınız?

----> Görev yöneticisini açınız, Metin2 (metin2client.bin) istemcisinin aktif olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer aktifse kapatınız.

----> Metin2 dosyasında 1 yada 2 dosyayı siliniz, hangi dosyalar olduğu farketmez, sadece .exe uzantılı dosyaları kesinlikle silmeyiniz.

----> Tekrar patchupdater (yeni versiyon güncelleyici) i yönetici olarak çalıştırın.

----> Firewall, Antivirus, Bitdefender gibi programların düzgün yapılandırıldığından emin olunuz. (BitDefender oyun moduna ayarlanmış olmalı)

----> Ekran kartı sürücünüzü güncelleyin.

Buraya kadar herşeyi denedim, Hala Bağlanamıyorum?

Buraya kadar herşeyi düzgün yapmanıza rağmen sonuç alamamanız çok ilginç. Başka ne yapılabilir? Geriye kalan tek çözüm oyunu bilgisayarınızdan tamamen kaldırmak, Metin2.org dan temiz bir istemci indirdikten sonra, yeni indirdiğiniz istemciyi bilgisayarınıza yeniden kurmak ve son güncellemeleri yapmaktır.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)