Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Güçlü ve çevik

ALABEYİ

Fahri Üye
Fahri Üye
Galatasaray
[FONT=&quot]

[/FONT]
[FONT=&quot]Sarı-lacivertlilerin,

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

’dan kiraladığı Hollandalı oyuncu ilk idmanına çıktı.

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

kondisyona yönelik çalışmada hırsı ve performansıyla göz doldurdu.
[/FONT]

[FONT=&quot]

, milli aranın ardından Süper Lig'de Bursaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü. Can Bartu Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenmana

ekibi

'dan kiralanan Jeremain Lens de katıldı. Hollandalı oyuncu, sarı-lacivertli forma ile çıktığı ilk idmanında hırsı ve yüksek performansıyla dikkat çekti. Basına kapalı gerçekleştirilen idmanda sarı-lacivertli oyuncular önce güç çalışması ve ardından sahada 8 parkurdan oluşan dayanıklılık çalışması yaptılar.

MİLLİLER KATILMADI
Antrenmana, milli takımlarda yer alan Şener Özbayraklı, Hasan Ali Kaldırım, İsmail Köybaşı, Mehmet Topal, Ozan Tufan, Salih Uçan, Volkan Şen, Simon Kjaer, Roman Petrovich Neustadter, Martin Skrtel ve Aatif Chahechouhe'nun katılmadığı kaydedildi. Bursaspor maçının hazırlıklarına bugün çift antrenmanla devam edilecek.

YENİ BİR MACERA İÇİN HAZIRIM
Jeremain

, SunderlandEcho gazetesine, transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu. 28 yaşındaki kanat oyuncusu, "Benim kontrolüm dışında gelişen koşullar nedeniyle, kiralık gitme kararı aldım. Sunderland'de inişler ve çıkışlarım oldu. Ama bir gün kariyerimde geri dönüp baktığımda gurur duyacağım şeyler yaşadım. Sunderland, bana ilk Premier Lig deneyimini verdi. Tüm hayranlar için özel teşekkürlerimi sunarım. Fenerbahçe ile yeni maceraya başlamak için kendimi hazır hissediyorum" dedi.

YABANCILIK ÇEKMEDİ
Lens'in takımda kendisi gibi Hollandalı olan Advocaat, Van der Wiel ve Van Persie olduğu için uyum sorununu çabuk atlatması bekleniyor.
[/FONT]

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)