Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Güç Yöneticisi Özellikleri

KaPaK

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
26 Mart 2017
Mesajlar
29
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Güç Yöneticisi Özellikleri
Bu eşya oda kurucusunda bulunduğu zaman, odaya giriş yapan her oyuncuya birçok ek özellik kazandırır. Bu sayede Güç Yöneticisi Özellikleri bulunan her odada oynanan tüm oyunlar eşittir. Fakat sadece bu eşya ile oda kurulduğunda geçerlidir. Oda kurucusu oyundan çıksa dahi oyunun en başında verilen ek özellikler oyunda devam eder. Sadece oyuna sonradan dahil olan oyuncular bu ek özelliklerden yararlanamaz. Oyun bittiğinde eğer odayı (Güç Yöneticisi Özellikleriyle) ilk kuran oyuncunun yöneticiliği devam etmiyor ise, odada bulunan oyuncular yine bu ek özelliklerden yararlanamazlar.


Güç Yöneticisi Özellikleri Ne Kazandırır?


•Odanızın numarası kaç olursa olsun, her zaman en başta (ilk sırada) yer alır.
•Odanızın rengi diğer odalardan farklı olur.•Odadaki tüm oyunculara Bedava Nakit eşya verir.
(Oyuna girmeden önce bunları silah sekmesine (slot) yerleştirmeniz gerekir.)
(Bu eşyalar geçicidir. Güç Yöneticisi Özellikleri bulunan oda kurucusu odadan çıktığı zaman bu eşyalar kaybolur. Her Güç Yöneticisi Özelliği bulunan odaya giriş yaptığınızda geçici olmak üzere yeniden bu eşyalara sahip olursunuz.)
•Güç Yöneticisi Özellikleri sayesinde gelen nakit eşyalar “Güç Yöneticisi Özelliklerinin sembolünü taşır” bu sayede hangi eşyaları verdiğini görebilirsiniz.
•Odaya giriş yaptığınız zaman size “envanterinizi kontrol” etmeniz için uyarı yapar.

•Oyunda “Silah Puanı” ihtiyacı duymadan ilk raunttan istediğiniz silah ile oyuna başlayabilirsiniz.•Oyunda rakip olduğunuz kişiyi belirlenen işaret sayesinde her yerden görebilirsiniz.•Yeni bir özellik olan yuvarlak nişangah sayesinde rakibinize isabet eden atışlarınızı anlayabilirsiniz.
(Atışlarınız rakibinize isabet ettiğinde çıkar)•Oyun esnasında merminiz azaldığı zaman sizi uyarır.Nasıl Satın Alabilirim?NASIL JOYPARA ALABİLİRİM ?


1. Joypara sayfamızdan size uygun ödeme seçeneğini seçin.
2. Gerekli JP'leri aldıktan sonra Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünde aldığınız JP'leri Wolf Nakit'e (WN) çevirin.
3. İşte hepsi bu kadar. Şimdi Oyuna girerek dükkandan eşyanızı satın alabilir ve gücünüze güç katabilirsiniz.
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)

Üst