Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Florensia AP Satın Alma

Floss

Üye
Galatasaray
Kayıtlı Üye
Katılım
30 Temmuz 2013
Mesajlar
396
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Konum
HayatMMO
Ap Satın almak için sizlere birçok ödeme seçeneği sunuyoruz. Ama bazı şeyler pek açık değil gibi gözüküyor, hala ''AP nasıl alınır?'' şeklinde soruları duymaya devam ediyoruz. Bu sorunun cevapsız kalmaması için sizlere AP Satın Almak için kullanabileceğiniz bazı ödeme seçeneklerini açıklamak istiyorum.Kredi Kartı ile ödeme yapmak için Visa Card, MasterCard, AmericanExpress, DK, ya da JCB olan kredi kartlarından birine sahip olmanız gerekiyor. Ayrıca kredi kartı sahibi en az 18 yaşında olmalı.

Aşama 1: Ana Sayfada bulunan AP SATIN AL butonuna tıkladıktan sonra, Kredi Kartı seçeneğini seçip ardından hesabınıza yüklemek istediğiniz AP miktarını seçin. ( 5.000 AP , 10.000 AP+10BP ,20.000 AP+10BP )

Aşama 2: İkinci aşamada hesap bilgilerinizi onaylamanız gerekiyor. Şahıs Bilgileri ve Kredi Kartı Bilgileribölümlerini uygun şekilde doldurun ve Hesap Bilgilerini Kontrol Et butonuna tıklayın.
Not: Kredi kartı numarası ve son kullanma tarihi kartınızın ön yüzünde, güvenlik numarası ise arka yüzünde bulunmaktadır

Aşama 3: Son olarak ödemenizi onaylamalısınız. Onayla butonuna tıklayın

Aşama 4: Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra AP'leriniz hesabınıza yüklenecek ve kullanabilir hale gelecek.
Para Transferi için herhangi bir bankayı kullanabilirsiniz. AP'lerinizin hesabınıza yüklemek için, ödemenizin banka hesabımıza ulaşması gerekiyor. Bunun birkaç gün sürebileceğini ve tam sürenin ülkeye ve bankaya bağlı olduğunu lütfen unutmayın.

Aşama 1: Ana Sayfada bulunan AP SATIN AL butonuna tıkladıktan sonra, Para Transferi seçeneğini seçip ardından hesabınıza yüklemek istediğiniz AP miktarını seçin.( 5.000 AP , 10.000 AP+10BP , 20.000 AP+10BP , 50.000 AP+50BP )

Aşama 2: Karşınıza gelecek olan para transferi için gerekli bilgileri not edin veya ''Bana bu bilgiyi içeren e-posta yolla'' butonuna tıklayıp bilgileri e-mail adresinize gönderin. Ardından aşağıdaki bilgileri takip edin ;

1.Ödeme sebebi / notu: Para transfer formunda, lütfen "Konu" alanındaki 10 haneli rakamı gir. Bunun dışında, o satıra başka hiçbir şey yazılmamalıdır. Yoksa ödeme tanımlanamaz. 10 haneli numara kişiye özeldir ve sadece senin hesabına aittir .

2.Lütfen tam olarak belirtilen para miktarını hesabımıza yatırdığına emin ol. Almanya dışından para aktarıyorsan, Almanya'ya para transferinde ek bir ücret olup olmadığını öğrenmek için, lütfen banka çalışanıyla görüş .

3.Almanya dışında para aktarmak için, IBAN ve / veya BIC kodlarını kullanmalısın. Kullanmazsan, banka aktardığın paranın bir bölümünü kesecektir. Aktarılan net para miktarı doğru olmazsa, hesabına AP yükleyemeyeceğimizi unutma lütfen.


Önemli not: Ödemen ile hesabın arasında bağlantıyı kuramazsak (mesela yanlış bilgi girdiğin durumda ya da aktarmış olduğun miktar, aktarılması gereken miktar ile eşit değilse), parayı hesabına geri göndermek zorunda kalacağız. Bu da, senin için ek ücretler doğurabilir. O yüzden, açıklamalarımızı dikkatle takip etmelisin.

Aşama 3: Tüm bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz zaman, ödemeniz bize ulaşacak ve AP'leriniz hesabınıza yüklenip kullanılabilir hale getirilecektir.

PayPal nedir? : Paypal, kredi kartı kullanmadan, internet üzerinden güvenli alışveriş yapmanızı ya da istediğiniz kişiye sadece bir e-mail adresi aracılığıyla para yollayabilmenizi sağlayan online bankacılık sistemidir.

Aşama 1: Ana Sayfada bulunan AP SATIN AL butonuna tıkladıktan sonra, PayPal seçeneğini seçip ardından hesabınıza yüklemek istediğiniz AP miktarını seçin.( 10.000 AP+10BP ,20.000 AP+10BP )

Aşama 2: Ardından PayPal ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. PayPal hesabınıza giriş yapın ve ardından ödemenizi onaylayın.

Aşama 3 : Ödemenizi onayladıktan sonra AP'leriniz hesabınıza yüklenecek ve kullanılabilir hale gelecek.

Turkcell/Avea Mobil Ödeme nedir? : Yaptığınız alışveriş kadar bedelini kısa mesaj yollayarak ödeme şeklidir. İnternet ve mobil ortamlarda yaptığınız alışverişleri bir mesajla onaylar, ödemeyi faturanızla yaparsınız.

Aşama 1: Ana Sayfada bulunan AP SATIN AL butonuna tıkladıktan sonra, ''SMS ile öde'' seçeneğini seçip ardından hesabınıza yüklemek istediğiniz AP miktarını seçin.( 1.299 AP , 2.666 AP , 5.499 AP )

Aşama 2: Ardından karşınıza gelen bilgileri Turkcell hatlı bir cep telefonundan kısa mesaj şeklinde gönderin. Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra AP'leriniz hesabınıza yüklenecek ve kullanılabilir hale gelecektir. 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)

Üst