Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

DragonFable Nedir ve Nasıl Oynanır?

İntifada

Uzman Üye
Uzman Üye
Bursaspor
DragonFable Nedir ?

DragonFable, kendi hesabınızla web browserınızdan oynayabileceğiniz hareketli bir fantastik(RPG) oyundur. Oyunda Büyücü(Mage),Kılıç Savaşçısı(Warrior) ve Bıçak Savaşçısı(Rogue) olabiliyorsunuz. Oyundaki fantastik yaratıkları öldürerek seviye(level) atlıyor ve öldürdüğünüz yaratıklardan altın(gold) kazanabiliyorsunuz. Bu altınlarla oyunda daha güçlü silahlar alabilirsiniz. Hatta bazı yaratık öldürme görevlerini bitirdiğinizde size silah hediye edilebiliyor!

Dragonfable, oyunda daha fazla eğlenmek ve daha çok güçlenmek için sizlere DragonCoin ve DragonAmulet imkanlarını sunuyor. DragonCoin alarak oyunda daha güçlü silahlar satın alabilirsiniz. Ve DragonAmulet alarak DragonAmulet gerektiren silah ve görevleri yapabilirsiniz.

DragonAmulet ve DragonCoin almak için belli bir para ödemeniz lazım. Ama bence bu şeyleri almanıza gerek yok. Diğer türlü de oyun çok eğlenceli oluyor.

Dragonfable oyununu ben de oynuyorum. Ben oyunda bir büyücüyüm(mage). Seviyem(level)40. Yani DragonAmulet alınmadan çıkılan en yüksek seviye(level). Gayet güçlü silahlarım var. Ve büyük bir miktarda altın. Bir buçuk yıldır bu oyunu oyuyorum. Oyuna başlayalı 3 ay olunca oyundan sıkıldım ve oyuna 9 ay ara verdim. Ama 9 ay sonra oyunda çok eğlenmeye başladım. Şu an altın(gold) geliştirip değnek(staff) ya da büyülü asa(wand) almaya çalışıyorum.
DragonAmulet alarak seviye(level) 40'ın üstüne seviye(level) 999 a kadar çıkabiliyorsunuz. "Kim seviye(level) 999 a kadar çıkabilir ki ?" diyorsanız yanılıyorsunuz. Şu an oyunda seviye(level) 999 luk bir oyuncu mevcut. Oyunun geliştiricileri(developer) oyunda seviye(level) 999 luk karakter için seviye(level) 1000 i üretmeye çalışıyorlar.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)