Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Dosya ve Klasör Şifreleme Programları(12 adet)

Tusunami

Fahri Üye
Fahri Üye
Galatasaray
Web sitesi
www.twitter.com

Files & Folders Protectors Center

*1Click & Lock

*AB File Encryptor 3.08

*Easy File & Folder Protector 4.1

*File Securer v3.91

*Folder Guard Professional 7.6

*Hide Files & Folders 2.3

*Lock Folder XP 3.6

*MadLogic Encryptor 1.0

*MySecretFolder 3.0

*Private Encryptor 6.3

*SuperSecret 1.0

*Universal Shield 4.0

File Securer

Tanıtım:

File Securer programı; kişisel dosyalarınızı korumak için kullanılan güçlü bir yazılımdır. Bilgisayarınızı sizden başka kullananlar varsa ve kendi dosyalarınızın onlar tarafından karıştırılmasını istemiyorsanız File Securer programı tam size göre. Kullanımı çok kolay olan programda şifre koymak istediğiniz dosyaya gelip sağ tuşa tıklıyorsunuz. ‘Lock’ seçeneğini işaretleyip şifrenizi giriyorsunuz ve dosyanız güvenli hale geliyor. Başka bir kişi sizin dosyanızı açmak istediğinde program ona şifreyi soruyor. Denenen şifreleri daha sonra size rapor şeklinde sunuyor.

Folder Guard Pro

Tanıtım:

Gözlerden saklamak istediğiniz klasör ve dosyalarınız varsa eğer bu progran sizin için biçilmiş kaftan. Bu program sayesinde istediğiniz klasörü görünmez yapabilirsiniz. Verdiğiniz şifreyi girdiğiniz zaman gizli klasörler ortaya çıkıyor.

Hide Files

Tanıtım:

Bu program ile bilgisayarınızda bulunan herhangi bir dosyayı yada onun alt klasörlerini gizleyebilirsiniz. Gizlediğiniz dosya ya da klasörler istemediğiniz sürece görünmez.

Özellikleri

# Tüm Windows sürümlerini desi. Bu program sayesinde klasörlerinizi şifreleyebilir ve bu şekilde başkalarının klasörlerinize girmesini engelleyebilirsiniz. Kullanımı çok kolay olan bu program ile bir zorluk çekmezsiniz.

Universal Shield

Tanıtım:

Universal Shield sisteminizdeki klasör, dosya ve hatta sürücülerinizi şifreleyerek onları gizleyebilen, istemediğiniz kaynaklara başkalarının erişmesini önleyebilen gelişmiş bir araç.

Programda farklı güvenlik kuralları belirleyip ayrı kaynakları farklı şekilde şifreleyebiliyorsunuz.

Oldukça esnek bir yapıya sahip ve görsel açıdan oldukça doyurucu. Ayrıca yeni sihirbazlar ile kullanımı çok daha kolay.

DOWNLOAD

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz.

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)