Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Dev Paylaşım | Bir Bilgisayardan Sayısızca WolfTeam Açmak

uygaruygar

Üye
Galatasaray
Kayıtlı Üye
Bilindiği üzere 1 bilgisayardan 2 tane wolfteam açılmıyor softnyx launcher hata veriyor.

Şimdi Sizlere Öğreticeğim Şekilde Bir Bilgisayardan İstediğiniz Şekilde WolfTeam Açabileceksiniz.

Öncü NOT:Arkadaşlar bunu yapabilmeniz için bilgisayarınızın en az 1 GB Ram'ı olması lazım aksi takdirde bilgisayarınız donar reset atmak mecburiyetinde kalırsınız.

1.Adım:

Başlat Menusu >> Denetim Masası>>Kullanıcı Hesapları ve Aile Koruması>>Kullanıcı Hesapları>>Hesapları Yönet

Yeni Hesap Oluştur'a Tıklayınız

2.Adım:

Tıkladınız Hesabınızı Oluşturdunuz.
Artık Bilgisayarınızda 2 tane Hesap var.Bilgisayar Açılırken Sorucak Size Hangi Hesabı Seçmek istiyorsunuz diye siz yeni kurduğunuz hesabı seçmeyin masaüstünüzdeki resimler müzikler vb şeyler olmuyacaktır.Yeni kurduğunuz hesap sadece bot içindir.

3.Adım:

Başlat Menusu >>Menudeki Sağ Alttan Kullanıcı Değiştire Tıklayınız.

4.Adım:

Kullanıcı Değiştire Tıkladıktan sonra 2 Tane Wolfteam açmak için açtığınız yan kullanıcıya tıklayınız..

5.Adım:

Yan Kullanıcı açıldıktan sonra ordan Softnyx Launcher çalıştırarak wolfteam'ı açınız.

6.Adım:

Kullanıcı Değiştir'i Tekrar Kullanarak Asıl Kullanıcınıza Geçin ve Yan Kullanıcınızla 2'sini aynı odaya sokun.

Yan Kullanıcı'da Açtığınız Hesabı Bol Bol Öldürün Artık.

NOT:Ne kadar Kullanıcı açarsanız açın o kadar bot atın hiçbir sorun olmaz.Tek sorun 5dk içinde o yan kullanıcıya girip mouse oynatmassanız oyundan atar.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)