Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Clash Royale Sandıkları

Siyah

Fahri Üye
Fahri Üye
Katılım
5 Haziran 2014
Mesajlar
6,948
Tepkime puanı
9
Puanları
1
Konum
Osmanlı
Clash Royale oynarken ödül havuzunun büyük bir kısmını oluşturan sandıklarla karşılaşacaksınız. Bu sandıklar yer geldiğinde size kart, yeri geldiğinde altın ve yeri geldiğinde ise taş hediye edebilecektir. Fakat sandıklardan en çok faydalanacağınız kısım ise yeni kartlara veya mevcut kartların yükseltmelerine ulaşabilmek olacaktır. Sandıklar hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız yazının devamını okuyabilir ve hangi sandıktan ne tür ödüller çıkabilir bunları öğrenebilirsiniz.Gümüş Sandık, Altın Sandık, Dev Sandık, Büyülü Sandık ve Süper Büyülü Sandık savaşları kazandıkça elde edilebilen sandıklar arasında yer alır. Dilerseniz bu sandıkları Dükkan üzerinden Taş karşılığında satın alabilirsiniz.


Her oyuncu aynı anda 4 sandığa sahip olabilir. Sandık alanınız dolu olduğu zaman savaş yapabilirsiniz ama savaşları kazandıktan sonra ödül olarak sandık kazanamazsınız.

En kaliteli sandık Süper Büyülü Sandıktır. Bu sandık diğer tüm sandıklardan daha iyi ödül vermektedir. Sandıkların kaliteye göre sıralanışı şu şekildedir: Süper Büyülü Sandık > Büyülü Sandık > Dev Sandık > Altın Sandık > Gümüş Sandık.

Sandıkların alındığı arenaların seviyesi ne kadar yüksekse çıkacak ödüller de o kadar iyi olur. Sandıklar sadece oyuncunun erişim sağladığı arenalara göre kart ödülleri sunmaktadır.

Sandıkların hepsinde Sıradan, Ender, Destansı ve Efsanevi kartlar yer alabilir. Taşlar ise sadeceÜcretsiz Sandık ve Taç Sandığında yer almaktadır.


Clash Royale Sandık Türleri


Yukarıda belirtildiği gibi şu anda oyunda toplamda 7 adet farklı sandık bulunmaktadır. Bu sandıkların detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Her sandığın nasıl elde edilebileceği ve potansiyel ödülleri hakkında bilgiler verilmiştir. Sandıklarla ilgili sorularınız olursa yorum yaparak bunları iletebilirsiniz.
Ücretsiz Sandık
Ücretsiz Sandık her 4 saatte bir oyuncuya hediye edilir. Bir oyuncu aynı anda maksimum 2 Ücretsiz Sandık sahibi olabilir. Bu nedenle her 8 saatte bir oyuna girerek oyuncuların kazandıkları sandıkları açmaları gerekmektedir. 8 saat içerisinde oyuna girmemeniz durumunda üçüncü bir Ücretsiz Sandık sahibi olamazsınız.


Taç Sandığı
Taç Sandığı, savaşlarda 10 Taç elde ettiğiniz zaman elde edilebilen bir sandıktır. Her oyuncu bir Taç Sandık elde ettikten sonra yeni bir tanesi için 24 saat beklemek durumundadır. Taç Sandıkları, Taş kazanmayı garanti eden tek sandıktır.


Gümüş Sandık
Gümüş Sandık yapılan savaşları kazanmanız durumunda ödül olarak verilen bir sandıktır.

Gümüş Sandık içerisinde yer alan ödülleri alabilmek için 3 saat beklemeniz gerekmektedir.

Gümüş Sandık içerisinde genellikle Sıradan kalitede kartlar olur ve daha üstü kartları kazanma garantisi yoktur.


Altın Sandık
Altın Sandık yapılan savaşları kazanmanız durumunda ödül olarak verilen bir sandıktır.

Altın Sandık içerisinde yer alan ödülleri alabilmek için 8 saat beklemeniz gerekmektedir.

Altın Sandık içerisinde genellikle Sıradan kalitede kartlar yer alsa bile bu sandık Ender kaliteye sahip kart kazanma garantisi sunmaktadır.


Dev Sandık
Dev Sandık yapılan savaşları kazanmanız durumunda ödül olarak verilen bir sandıktır. Aynı zamanda Dükkan üzerinden Taş karşılığında satın alınabilmektedir.

Dev Sandık içerisinde yer alan ödülleri alabilmek için 12 saat beklemeniz gerekmektedir.

Dev Sandık içerisinden Ender kaliteye sahip kartların çıkması garantidir. Hatta en çok Ender kart kazandıran sandıktır.


Büyülü Sandık
Büyülü Sandık yapılan savaşları kazanmanız durumunda ödül olarak verilen bir sandıktır. Aynı zamanda Dükkan üzerinden Taş karşılığında satın alınabilmektedir.

Büyülü Sandık içerisinde yer alan ödülleri alabilmek için 12 saat beklemeniz gerekmektedir.

Büyülü Sandık içerisinden Ender kaliteye sahip kartlar çıkabilmektedir ama Dev Sandığa göre miktar açısından çok daha düşük şansa sahiptir. Büyülü Sandık, Destansı kart kazanmanızı garanti eden bir karttır.


Süper Büyülü Sandık
Süper Büyülü Sandık yapılan savaşları kazanmanız durumunda ödül olarak verilen bir sandıktır. Aynı zamanda Dükkan üzerinden Taş karşılığında satın alınabilmektedir.

Süper Büyülü Sandık içerisinde yer alan ödülleri alabilmek için 24 saat beklemeniz gerekmektedir.

Süper Büyülü Sandık içerisinden yüksek miktarda Ender ve Destansı kart çıkabilmektedir. Bunun yanında Efsanevi kart kazanma şansınızın en yüksek olduğu sandıktır.Clash Royale sandıkları hakkında artık yeterli bilgiye sahip olmalısınız. Sandıklar konusunda yenilikler yaşandığı zaman gerekli bilgiler yazıya eklenecektir. Sorularınız varsa yorum yaparak bu soruları hemen ulaştırabilirsiniz. Bol oyunlar
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)

Üst