Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

ChampionArcher Tam Çözüm

YaSa22

Fahri Üye
Fahri Üye
Round 1;

Fazla kasmayın nasıl olsa kazanırsınız

Round 2;

Düzgün nişan almaya çalışın yeter ordular gerisini getirir

Round 3;
İşi biraz ciddiye almaya başlayın...Ordular ilk kez bu round da bastıracklar size, biraz dikkatli olun ve yenilmeyin sürekli ileriye ok atın. Bu arada bnm param birikti. More damage skilini
açtırdım...

Round 4;

Bu skil önemli paranız öteki skile yetse bile açmayın ilk önce bu skili açın temel skildir bu Ordularınız hemen bastıracak sizde onlara yardımcı olursanız hemen yenersiniz Parası birikenler sakın skil açmasın.Bu aralar pek önemi yoq

Round 5;

Nişan alın tutanaklı atın yeter kolay level bunlar

Round 6;

İlk kez bu round da dev adamlar gelecek sakin normal ordulara deil dew adamlara ok sallayın.Kafalarına nişan alırsanız 2 okta yığarsınızBu roundu geçmek sakin olmaktır artık bundan sonra sakin oynayın Skil açmayın bekleyin para biriksin

Round 7;

Ewet bu lvl de faster soldiers ve take no damage skilini açtırın ihtiyacımız var Ne kadaar bastırslarda alacaksınız sakin olup ok atın gerilmeyin hiç ;

Bundan sonrası kolay round 8,9,10 10 da skil açın para birikmişse
9 da açın no power ball skilini açın ondan sonrası zaten çok kolay rahat rahat 11,12, rahat gerirsiniz Double Shoot skilini ondan sonra kazanmaktan sıkılacaksınız zaten

Bn çok sıkılmıştım öteki skili açmak için oynadım açtıktan sonra yenilmez gibisiniz

Her Türlü sorunuzu buradan sorun

Tuşlar; W,A,S,D ve Mouse(Fare)

Flash oyunlar bu kadar olur zaten

Anlatım tamamen bana aittir

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)