Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Cd'siz Format [GEL İÇERİ] KİNG4125

Tusunami

Fahri Üye
Fahri Üye
Galatasaray
Web sitesi
www.twitter.com
Cd rom bozuk veya cd yok die format atamıosan oku tam sana göre

evet arkadaşlar onumuzde 2 yol var

1. yol usb ile format atma onu internetten araştırın zaten bulacaksınız ben yapamadıgım için yazmıorum

2. yol cok farklı ve guzel bi yol

1)evet arkadaşlar şimdi deamon toolsu indirioruz kurmuoruz hemen

2)ardından googleden windows xp iso indir yazıp saglam bi tane windows xp kurmak icin gerekli olan iso dosyasını indirioruz

3)indirdigimiz windows xp iso yu d ye atın

eger c ye format atacaksanız windows xp iso yu d ye atın

eger d ye format atacaksanız windows xp iso yu c ye atın

4)evet windows xp iso yu indirip bi tane yerel diske attıgımıza gore şimdi dier işlemlere gecelim

5)deamon toolsu kuruoruz ve pc kendiliginden yeniden başlıor

6)pc yeniden başlarken surekli f8 basıp guvenli moda girecez

7)guvenli moda girdikten sonra deamon toolsu acıoruz pc saat bolgesi var orda deamonun simgesine sag tıklayın sanal aygıtlar diyin ordan bir cok ortam takılı deil yazısı cıkacaktır ordan ise kalıp dosyası yerleştire tıklıoruz ve windows xp iso yu secioruz ac diyoruz

8)ardından bilgisayarıma girip orda yeni bi tane yerel disk goreceksiniz ismi winxp(sp2 veya sp3 yazar indirdiginiz windows xp iso hangi surum ise o yazar)

9)daha sonra winxp nin içine girip setup.exe yi acıoruz kurulumu yapıoruz serial ister buyuk ihtimal serial yazıoruz ve başlatıoruz

10)son adım= kurulum başlarken pc yeniden başlicak ve siyah ekranda karşına windows xp kur buna benzer bi yazı cıkacak onu seçin ve devamı zaten normal xp kurulumu nasıl format atarken yapıorsanız devamıda aynen ole farklı bişe yok

evet arkadaşlar anlatım tamemen bana ait harfi harfine elle yazdım

artık bu kadar yoruldum bi TŞK VERİN..

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)