Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

CD Hack [No sXe] Serverlarda çalışan [Wall Hack] (Videolu Anlatım)

Kanatayak

Fahri Üye
Fahri Üye
Evet arkadaşlar başlıktada görüldüğü gibi [No sXe] çalışan duvar[wall] hack.

Nasıl Çalıştırabilirim ?

Oyuna girmeden önce indirdiğimiz dosyadaki 'cdhack.exe' adlı uygulamayı açıyoruz.Ardından sXe açmadan bir server'a veya botlarla oynayacagımız oyuna giriyoruz ve 'END' tuşuna basarak açıyoruz.

end tuşuna basınca oyun kapanırsa konsola unbind end say yazın sonra ende basın.

Arkadaşımız güzel söylemiş

Hilemizin Tanıtım Videosu
720p İzleyiniz

<b style="-webkit-box-shadow: none !important;"><font size="2" style="-webkit-box-shadow: none !important;"><span style="-webkit-box-shadow: none !important; font-family: 'Century Gothic';"><font size="5" style="-webkit-box-shadow: none !important;"><font color="darkorange" style="-webkit-box-shadow: none !important;">[video=youtube;K-wUm06ShJc]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;v=K-wUm06ShJc[/MEDIA]

Hilemizden Görüntü

İndirme Linkleri:

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

(14.04.2013)

Link kırılırsa kısa sürede yenilenecektir.

Virustotal Sonucumuz İçin

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

DOSYA TARAMASI İÇİN

Dosya taramasında virüs görüyor fakat hiçbir zararı yok ben kefil olabilirim.Kendimi riske atamam diyenlerde indirmesin.
Ben ve wayknk arkadaşımız uzun süredir kullanıyoruz.Herhangi bir sorun yok.Zaten genellikle tanınmamış güncellenmemiş antivirüs programları virüs görüyor.
İyi hileler.

uygaruygar

Üye
Galatasaray
Kayıtlı Üye
Teşekkürler. Yararlı bir konu.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)