Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Bordo Tasarım Anessia2 Paneli Bombaa !

Sfenks

<marquee behavior="alternate"><font color="red" si
Uzman Üye
Web sitesi
www.hayatmmo.com
Merhaba Hayatmmo,
Panel Hazır Ve Bomba Gibi Paylaşıyorum. Panel Tasarımını Yabancı Forumdan Alındı Ve Mamoka Kardeşim Geliştirdi Ve Paylaşımı Bize Düştü Sorunsuz Bir Paneldir Denendi.

Fazla Uzatmadan Resimlere Geçelim

İNDİRME LİNKLERİ

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

NOT : ONLİNE OYUNCU KISMINDA HATA ALANLAR online_oyuncu.php AÇIN
2. SATIRDAKİ " <?php include ('config.php'); ?> " KODUNU SİLİN KAYDEDİN İŞLEM TAMAM.

Panel Açıksızdır. Kapatılacak Tüm Açıkları Kapattım. Ayarlarim159.php Dosyanızıda Kilitlerseniz Sorun Çıkmaz.

15-Server "server ip adresi","server navicat şifresi" bu iki bilgiyi korumak amacıyla bilgilerinizi şifreyebilirsiniz

ayarlarim159.php Açıp İçindeki Tüm Kodları Kopyalayın. Üstteki Siteye Girin "PHP Kodunuz" Yazan Bölüme Kodu Yapıştırıp "Kodu Şifrele" Deyin. "Şifreli Kodlar" Bölümünde Çıkan Kodun Tamamını Alıp aylarim159.php İçindekileri Silin Aynen Yapıştırın.

Panelde Admin Paneli Vardır. Panelden Haber Ekleyip Düzenleyip Silebilirsiniz.

Sadece
ayarlarim159.php Editleyiniz. İndirme Linkleri Vb. Ayarlar Orada Mevcuttur.

ÇOK ÖNEMLİ :
SON ZAMANLARDA HACKLENME OLAYLARI NEDENİYLE HATIRLATIYORUM ayarlarim159.php EN ALTINA İNİP ADMİN PANELİ GİRİŞ ID ŞİFREYİ KENDİNİZE GÖRE DEĞİŞTİRİN.

SQL Dosyalarının Kurulumu : Kurmazsanız Çalışmaz.

[video=youtube;tuY1bJokcDs]https://www.youtube.com/watch?v=tuY1bJokcDs[/MEDIA]

BOMBFACTORY

Uzman Üye
Uzman Üye
Trabzonspor
Göz Alıcı Şıklıkta

Sade Ve Şık Süper Diyorum :)

Azathor

Fahri Üye
Fahri Üye
Fenerbahçe
Eline Saglık güzel panel sık gorunum :)

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)