Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Beni Baştan Çıkar

Siyah

Fahri Üye
Fahri Üye
Beni Baştan Çıkar Sylvia Day

Erotik romanların en tanınan isimlerinden bir tanesi olan Sylvia Day, bu tarz tutkulu romanların revaçta olmasını iyi kullanarak ardı ardına farklı romanı okurlarına sunmaya devam ediyor ve Beni Baştan Çıkar da bunlardan bir tanesi.

Sylvia Day, Beni Baştan Çıkar romanında bu kez tarihi bir aşk hikayesini anlatıyor. Amelia çocukluğundan beri Colin adındaki gence aşıktır ve aşk ile tutkuyu onun sayesinde tatmıştır. Fakat Colin ölünce onunda içindeki tutku tamamen ölür. Lord Ware, Amelia’ya aşıktır ve onunla evlenmek ister. Fakat Amelia ona karşı Colin’e karşı duyduğu gibi tutkuyu duymamaktır fakat yine de dönemin getirdiği zorunluluk ile evliliği kabul eder. Düğün öncesi yapılan maskeli baloda gizemli bir genç Amelia’yı dansa kaldırır ve ona şehvetli bir öpücük verir. Ameria içinde uzun zamandır hissetmediği tutku yeniden canlanır. Amelia artık bu gizemli kişinin kim olduğunu öğrenmek için ve dahası onunla bir aşk yaşamak için her şeyi göze alacaktır.

Sylvia Day yeni romanı ile yine okurlarına tutkulu bir aşk hikayesi sunuyor. Okurlarını Lordlar zamanına da götürerek onlara bir anlamda bir fantezi dünyasına sokuyor.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)