Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Bellek Read Olamadı Hatası Alanlar İçeri !!!

Alp582

Üye
Galatasaray
Kayıtlı Üye
Tanım:Aslında bu hata sıkça olan hatalardan biridir fakat MMORPG oyunlarda çok az rastlanır.Genelde Web Tarayıcılarında olur.Fakat oyunda oldu mu kolay kolay kurtulamassınız.Ortak düşünce bu kararla ilgili her zaman ''RAM Eksikliği'' olmuştur.Doğrudur da .Ama her zaman diğer olanakları da düşünmeliyiz.Benim yaptığım birkaç araştırmada gerçekten bu hatanın birçok nedeni olduğunu anladım.RAM,yazılım,son yüklenilen programlar,PC de yaptığınız çeşitli işlemler vs. birçok sebebden oluşuyor.

Çözüm:RAM kaynaklı ise ve hemen kurtulmak istiyorsanız RAM almaktan başka çareniz yok sanırsam.Neden ''hemen'' dedin diye sorarsanız da gözlemlerimde bir süre sonra hatanın azalışına ve yok oluşuna tanık olduğumdandır .(fazla resmi konuşuyom kusra bakmayen
). Hatanın azalması için geçici çözüm olarak fazla RAM yiyen WEB Tarayıcılarından kısa süre vazgeçicez mecbur.Tarayıcı işlerinden falan anlamam lan ben derseniz ize kısaca Mozilla Firefoxtan biraz uzak durun diyeceğim.Bu sayede hatanın yok olma süreci biraz daha hızlanır.

Son yüklenilen Programların da neden olduğu PC uzmanlarınca söylenen birşey.O Programları silmek yerine PC temizleme programlarını öneririm.Silerseniz hatanın kaybolmasının yanı sıra programın da kaybolmasına razı olursunuz.Ama temizleme programlarıyla (CCLeaner gibi ) kolayca sadece sorun çözersiniz.

PC de yapılan işlemlere gelince o konu çok kolay.Bilgisayarınızda çeşitli oynamalar yaptıysanız çok kısa sürecektir.Birkaç günde kendiliğinden yok olur hata.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)