Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Bedava E-PİN

BOMBFACTORY

Uzman Üye
Uzman Üye
Trabzonspor
Link:

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Resimli Anlatım

1.Adım :para kazanma sitesine üye olmak için Create Free Account Tıklıyoruz.

2.Adım : Üyelik bilgilerimizi girip Create For Acount’a basıyoruz.

3.Adım : Şimdi Üye Olduk Ve İlk Kazancımızı Yani İlk Paramızı Almak İçin Şu Anket Sorularının Hepsine Tıklayıp Hepsi Bitene Kadar Çözücez Ve Bize Şimdilik Bedavadan 2$ vericek.

4.Adım : Burada Size Bu Anket & Websitesi hakkında bir yorum yapmanızı istiyor Perfect website..! yazip geçiyoruz tüm anket & sorularda öyle yapiyoruz tüm hepsi bitene kadar tüm hepsini çözüyoruz.

5.Adım : Evet hepsini çözdük gördüğünüz gibi paramız hesabımızda gösterilmiş kaydedilmiş.

6.Adım : Şimdi Parayı Kazadım Ama Elime Nasıl Canlı Olarak Geçicek Diyorsunuzdur.. Bunun İçin Kendimize Paypal hesabı açmamız gerek evet açalım

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

sitesine giriyoruz. Ve Gördüğünüz gibi Hesap Açın Butonuna tıklıyoruz. Neden? Derseniz Parayi paypal hesabımıza aktartıp metin2.org’dan paypal ile ep alabileceğiz..!

7.Adım : Bireysel Bölümüne bakıyoruz ve Hesap Açın’a basıyoruz Yani Bireysel olarak üye olucaz.

8. Adım : Burada kimlik bilgilerimizi vs gireceğiz güvenilirmi? diyorsunuzdur elbet’te Ben Paypala güvendiğim kadar babama güvenmiyorum Yani Paypal dünyanın en güvenilir sitesi metin2.org’dan ep satın alma vs paypal ile gerçekleşiyor genelde hep..

9.Adım : Evet paypal hesabımızı açtık şimdide bu parayı nasıl paypal hesabıma aktartabilirim? diyorsunuzdur elbette.. Şimdi gördüğünüz gibi sitenin sağ üst kısmında settings Adlı yere tıklıyoruz. Ödeme bilgilerimizi gireceğiz..

10.Adım : Ve ödeme bilgilerimizi giriyoruz Payments : Yazan yeri Paypal olarak seçiyoruz ve Paypal’a kayıt olurken girdiğimiz email adresini buraya giriyoruz yani Paypal hesabımız hangi msn adresimizin üstüneyse o msn adresini yazıyoruz ve böylece Paypal hesabımız hangi msn’mizin üstüneyse paypal hesabımızın üstüne olduğu mail adresini aşağıdaki gösterildiği gibi giriyoruz ve böylece aw$urveys bize ödeme yapabilecek.. Paypal hesabımız hangi mail adresine kayıtlıysa o hesabı yazıyoruz boylece paypal hesabımızın kayıtlı olduğu email adresine paramızı gönderecek ve paypal hesabımıza paramız geçecek. Herneyse işimiz bittikten sonra Update Account Butonuna basıyoruz ve herşey bu kadar.

Oyuna Aktarırsınız herhalde
Oyununuzda'da e pin alabilirisniz

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)