Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Azmetli Yılan

Alp582

Üye
Galatasaray
Kayıtlı Üye

Azametli Yılan ;

Diğer budunlara oranla bedensel hünerleri düşük de olsa bunu üstüm silah tasarımlarıyla kapatan bir topluluktur. Azametli Yılan Kavmi’nin diğerlerine daha üstün olan ani saldırıları düşmanlarını hızla bertaraf etmek için düşünülmüştür. Yılan Kavmi’nin kendilerine özel bir silahı vardır. Kopuz. Görünüşte zararsız olan bu aletin uzan mesafelerden sse dalgalarını kullanarak düşmanları öldürebilmesinden dolayı sıklıkla suikastler için kullanılır. Yakın dövüşte Yılanlar hançeri tercih ederler.

Temsilcisi ;
Çift Bıçaklı Yıldırım Enki. 20 yaşındayken anne ve babası Efsane Şehri’ndeki savaşta öldüler. Set-Han henüz bebekken onun hayatını kurtardı ve onu Azametli Yılan Kavmi’ne geri getirdi. Yaşı gelir gelmez eğitimine başladı. Enki Ejder ve Pars Kavimlerinden nefret etmekte çünkü onları anne ve babasının ölmünden sorumlu tutmaktadır. Bu tatmin olmamış nefretinden nasibini alarak onun çift bıçaklarının ucunda hayatlarını kaybedenler Enki Usta’nın Azametli Yılan Kavmi’nin Baş Suikastçısı olmasını da sağladılar.

Disiplin ;
Pala ;

Ölümcül Pala Batu-Han’ın eğitim verdiği gizemli bir mekandır. Pala Sanatını öğreten Usta Batu-Han silahsızken sıradan görünümlü biridir ama çok hızlıdır ve onu hafife almanın bedeli ağırdır. Yılan kavmine katıldığından beri adım adım yükselerek sonunda Pala sanatının Büyük Üstadı olmuştur. Set-Han tarafından son derece saygı gören Batu-Han’ın önderliğinde Kılıç Aşireti Yılan kavmindeki en nüfuzlu birlik olmuştur. Pala Sanatında eğitim alanlar Zehir Savaşçılar olarak bilinmektedir.

Çift Bıçak ;

Çift Bıçak sanatı Usta Enki tarafından öğretilmektedir. Bu gözü dönmüş katil aynı zamanda dövüş sanatlarında da eğitim vermektedir. Ailesinin Pars ve Ejder kavimleriyle yapılan savaşta ölümü üzerine her iki budundan da nefret eden Üstad dövüş sanatları eğitimini Yağı-Han’dan almıştır.

Kopuz ;

Bazı insanlar müzik sever ve düşmanlarıyla sesle savaşırlar. Set-Han’ın kızı Kuğu Hanım dövüş sanatları öğretmenidir. Soğuk ama güzeldir, son derece marifetli olup ses dalgalarıyla yapılan saldırılarda ustadır. Fısıldayan Yel Kavmi’nin eski Ustası olarak önceki Baş Kopuz Ustası’nın ölümünden sonra babasının emirlerini dinleyerek Azametli Yılan Kavmi’ne katıldı ve Baş Usta oldu. Şimdi Kuğu Hanım tüm kavimleri birleştirmeyi amaçlayan Hayalet Müziği Aşireti’nin lideridir.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)