Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Android Telefondan EP Alma yöntemi[FeaturePoints + PayPal]

caddexxx

Moderatör
Kayıtlı Üye
Beyler ve bayanlar..

Bugün sizlere internetten para kazanma sanatının smartphone yani akıllı telefon ayağını anlatacağım.

Uygulamamızın adı ; FeaturePoints

FeaturePoints uygulama indirerek puan kazanmamızı; ve bu kazandığımız puanları paraya çevirmemizi sağlar..
Kazandığımız puanları PayPal hesabımıza para olarak transfer edebiliyoruz.. 3000 puan 5$'a tekabül ediyor.isterseniz google play veya itunes'e para olarak ta çevirebilirsiniz. Program başı da ortalama 75 Puan..

FeaturePoints hem iOs hem de Android işletim sisteminde çalışmaktadır..

Bu sistemin nasıl işlediğini resimli olarak anlatıma geçiyorum;

iOS'dan başlayalım ;

• [*=center]Önce Safari'den

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

adresine giriyoruz. (Safari'den girilmezse hata alınabilir..)

• [*=center]Açılan sayfanın sol üst tarafından "Sign up" 'a tıklayalım..

• [*=center]Açılan ufak pencereden "Let's Go" 'yu tıklayalım..

• [*=center]"Profili Yükle" sayfasında "Doğrulandı" yazısını gördükten sonra "YÜKLE" butonuna basalım. Burada ki işlem siteye her girdiğiniz de sizin profilinizin otomatik açılmasını sağlayacaktır. Yükle butonuna bastıktan sonra ki uyarıya "ŞİMDİ YÜKLE" butonuna basarak devam edelim.

• [*=center]Kayıt olurken sözleşme kayıt yerinin üstünde "REFERRAL CODE" isteyecektir. Referral code kısmına benim referans kodumu(L3SKWE) yazarsanız 50 puanla başlarsınız. Referans kodu girmezseniz puansız başlarsınız. Referans Kodum ; L3SKWE

• [*=center]"App Offers" kısmında bulunan uygulamaları indirmek için tıkladığınız da aşağıda ki ekranla karşılaşacaksınız "Download and Earn" butonuna dokunduğunuz da "AppStore"'a yönlendirileceksiniz ve oradan uygulamayı indireceksiniz. İndirmiş olduğunuz uygulamaya bir kere girmeniz yeterlidir. Sonra silebilirsiniz.

Bu kadar kolaydır, referans kodumu kullanın hem siz hem ben cüzzi bir miktar ben kazanayım..

Uygulamalar bitmeye başlayacaktır indirdikçe ve azar azar gelecektir.

Ancak bir süre sonra yükdek puanlu uygulamalar azalacak ve bitecek.Beki şimdi nasıl puan kasacağız

Tabi bunda da taktiğimiz var
Kullanacağımız program ; VPN One Click
Adımlar;
- Uygulamayı AppStoreden indiriyoruz.
- Programı açıyoruz Free Trial 7 Days kısmına tıklıyoruz
- Bir siteye yönlendirip ayarlar kısmına yönlendiriyor Profili yüklememizi istiyor kabul ediyoruz.
- Profil yüklendikten sonra ayarlar bölümünde Wi-Fi nin altında VPN kısmının geldiğini görüyoruz.
- İstediğimiz lokasyonu seçiyoruz ben Almanya - Fransa - Mısır filan seçtim hepsinde sponsor reklamları geldi. Lokasyonu seçtikten sonra VPN yi 1 yapıyoruz en üstten.
- Sonra FeaturePoints e giriyoruz sponsor uygulamalar gelmiş oluyor.Gelmediyse uygulama yerinde refresh yazar ona tıklayın. Sonra tıklayarak appstoreden indirmeye başlıyoruz.
- Sonra indirmeler çok yavaş olacağı için VPN yi kapatıyoruz.
- İndirme bittikten sonra VPNyi tekrar aynı ülke üzerinden aktif ediyoruz ve indirdiğimiz uygulamada 30-40 saniye dolaşıyoruz.
-FeaturePoints'e döndüğümüzde puanımız gelmiş bulunuyor.

DİPNOT : REFERANS KODUMU KULLANARAK ÜYE OLANLARA VPN KULLANMAK İÇİN AYRINTILI YARDIM EDEBİLİRİM. PM ATMANIZ YETERLİDİR.

Android ;

• [*=center]FeaturePoints GOOGLE PLAY LİNKİ :

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Arkadaşlar indirdikten sonra üye olma yerinde sizden REFERANS KODU isteyecektir eğer oraya benim referans kodumu yani L3SKWE yazarsanız +50 puanla başlarsınız yazmazsanız puansız başlarsınız.Ve benim referanslarımın her birinden de %5 puan alırsınız .gerisini siz düşünün

Kayıt olma anlatımına geçeyim uygulamayı indirdikten sonra.

• [*=center]REFERANS YERİNE BU KODU YAZIN : L3SKWE +50 PUANLA BAŞLAYIN VE EN ALTA İNİP KURALLARI KABUL EDİN EĞER YAZMAZSANIZ PUANSIZ BAŞLARSINIZ.Ve benim referanslarımın her birinden de %5 puan alırsınız
    [*=center]Programa girip uygulama indirip puan kazanmaya başlayabilirsiniz.

Şimdi de ilk ödememin kanıtı ;

Resimi orjinal boyutunda 747x175px görmek için tıklayın
-FeaturePoints'e döndüğümüzde puanımız gelmiş bulunuyor.

FeaturePoint Appstore,google play da yer alan uygulamaları indirmenize aracılık sağlayan bir uygulamadır. sistemin size önerdiği uygulamaları indirerek puan kazanıyorsunuz. Ve bu kazandığınız puanlar takip ettiğiniz referanslar ve takip edilmenizle doğru orantıda artmaktadır.

Kazandığım Puanları nasıl paraya çevirebilirim?

Kazandığınız puanları PAYPAL ile direk nakite çevirebiliyorsunuz. Topladığınız 3000 Puan $5 olarak karşılık görmekte, ve ödeme dakikalar içerisinde gerçekleşiyor.

Dilerseniz paranızı Appstore'da kullanmak üzere GiftCard olarak alabiliyorsunuz. 9000 Puan'a $15'lık GiftCard alabiliyorsunuz.

Kullanacağımız program ; VPN (1 den çok VPN programı mevcuttur)
Adımlar;
- Uygulamayı AppStoreden veya Google Playdan indiriyoruz.
- Programı açıyoruz Free Trial 7 Days kısmına tıklıyoruz
- Bir siteye yönlendirip ayarlar kısmına yönlendiriyor Profili yüklememizi istiyor kabul ediyoruz.
- Profil yüklendikten sonra ayarlar bölümünde Wi-Fi nin altında VPN kısmının geldiğini görüyoruz.
- İstediğimiz lokasyonu seçiyoruz ben Almanya - Fransa - Mısır filan seçtim hepsinde sponsor reklamları geldi. Lokasyonu seçtikten sonra VPN yi 1 yapıyoruz en üstten.
- Sonra FeaturePoints e giriyoruz sponsor uygulamalar gelmiş oluyor.Gelmediyse uygulama yerinde refresh yazar ona tıklayın. Sonra tıklayarak appstoreden indirmeye başlıyoruz.
- Sonra indirmeler çok yavaş olacağı için VPN yi kapatıyoruz.
- İndirme bittikten sonra VPNyi tekrar aynı ülke üzerinden aktif ediyoruz ve indirdiğimiz uygulamada 30-40 saniye dolaşıyoruz.

Payaı paypala aldıktan sonra 5$ 10tl ediyor ve 40 EP alabilirsiniz.Zamanınızı ayırırsanız Bir yapmak mümkün 3 gün yapsanız min 15$ ister alışveriş yapın ister
125 +10 EP yapın size kalmış

DİPNOT : REFERANS KODUMU KULLANARAK ÜYE OLANLARA VPN KULLANMAK İÇİN VEYA HERTÜRLÜ AYRINTILI YARDIM EDEBİLİRİM. PM ATMANIZ YETERLİDİR.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)