Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Age of Conan - PVE

İntifada

Uzman Üye
Uzman Üye
Bursaspor
Katılım
5 Ocak 2014
Mesajlar
1,868
Tepkime puanı
3
Puanları
0
Konum
BURSA
Oyun içerisinde toplu halde yapılan veya tek baışna yapıla bilen Guestler ve Raid lerden oluşmaktadır.Bu almış olduğunuz Guestleri bazıları tek başınıza yapabilrisiniz,bazıları ise Grup Guestleridir 6 veya daha fazla oyuncuya ihtiyaç duyulmaktadır.Bu Guestlerin zorluk dereceleri de şu şekildedir
Guest zorluk dereceleri :
Gri Renkli Guestler : Yapılması sizin için en kolay Guestlerdir.Hiç zorlanmadan yapa bilirsiniz.
Yeşil Renkli Guestler :Yapılması kolay olan Guestlerdir.Bu tür Guestleride hiç zorlanmadan yapa bilirsiniz.
Sarı Renkli Guestler : Yeşil olan Guestlere oranla bu Guestleri yaparken biraz zorlana bilirsiniz.Ama yapamıyacağınız anlamına gelmez.
Turuncu Renkli Guestler :Bu renkteki Guestler gerçekten zor yapılabilen Guestlerdir.Mümkünse yardım alarak veya Grup halinde bu Guestleri yapmaya çalışabilrisiniz.
Kırmızı Renkli Guestler : Bu tür Guestler genellikle Bir Raid takımının yapa bileceği türden Guestlerdir.Bu guestleri Raid takımı benzeri topluluklarla yapmanıza imkan vardır.Tek başınıza asla yapamazsınız.
Bu almış olduğunuz Guestleri haritadan göre bilirsiniz.Guestin tam bulunduğu Noktada ( X ) İşaretiyle işaretrlenmiş noktaya gitmeniz gerekmektedir.Almış olduğunuz Guestlerin hangi yönde olduğunu veya hangi haritada bulunduklarını Guest penceresinden baka bilirsiniz.Almış olduğunuz Guestlerin hangi yönde olduğunu anlamak için Harita üzerinde çıkan Oku takip edebilirsiniz.Ok sizi direkt olarak Guestin bulunduğu noktaya götürecektir.? : Soru işareti olan bölgeler aldığınız ve bitirmiş olduğunuz Guestlerin teslim yerlerini Göstermektedir.
! : Ünlem işareti ise haritada size Guest verebilecek olana NPC lerin yerini Göstermektedir.
Mavi Nokta : Öldüğünüz anda tekrar oyuna döne bileceğiniz yerleri Göstermektedir.Bunlar haritada gezdikçe ortaya çıkmaktadır.
Yeşil Nokta : Haritada belli başlı noktaları göstermektedir.
Girişler : Sarı renkli ve yata vaziyette olan sekillerdir.Haritaya giriş ve çıkışlar ayriyetten zindan Grişlerinide göstermektedir.
Büyüteç : Bunu kullanarak haritayı istediğiniz sekilde yakınlaştırıp uzaklaştırabilrisiniz.
Gri Yuvarlak alanlar : Size Guestin tam yerini göstermez.Sadece Guestin o daire içerisinde olduğunu anlatmaktadır.
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)

Üst