Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Age of Conan Karakterler

İntifada

Uzman Üye
Uzman Üye
Bursaspor
Katılım
5 Ocak 2014
Mesajlar
1,868
Tepkime puanı
3
Puanları
0
Konum
BURSA
KRAL CONAN


Merhum Kral Numedides III tahttan indirilmesi ve sorunlu bir kaş dinlenme onun taç iddia Kimmerya of Conan Akilonya, tahtta oturur. Onun masalları, efsane ve masal bütün Hyboria olarak bilinir. Siyah Kingdoms veya Pictish Wilderness vahşi kabilelerin en karanlık ulaşır dışında, en az Conan yaşam duymamış bir ruh yoktur ve hayatı bazı kendi yansıtmayan bir maceracıdır.

Conan tahta onun huysuz bir yolculuğa birçok hayat yaşamıştır. Onun maceralarını Kimmerya acımasızlığına büyüyen bir barbar klan dı. Sadece onbeş yazları bile genç bir çocuk gibi, o Fort Venarium Aquilonian karakol görevden partaken vardı. O hem Vanir ve Hiperborealılar bıçakları geçiş, Aesir raider olarak bir yaşam sürdü. O bir emekçi ve köle gladyatör satış kılıç ve bir tutuklu olarak kanadı. O haram hazineleri ve "unutulan" madalyonun bir yaşam, Shadizar sokaklarında bir hırsız gibi yaşadı. Conan Akilonya kendisini kral olarak, sonunda bir paralı asker olarak, bir geminin kaptanı ve korsan olarak hukukun her iki tarafta yaşayan ve bir asker var. O karanlık, büyülü ustaların koruyucu hiçbir zaman, hayvanlar, canavarlar ve iblisler öldürülen vardır. Onun bıçak yüzlerce kan tadı vardır ve onun seyahatleri ligler binlerce arasında götürdü. Ama bütün maceralarını bıçak ve kan doğmuştur.

O mücadele gibi O da şiddetle sevilen. Birçok topraklarından Kadınlar onun seyahatleri boyunca onun dikkatini kazandık, birkaç, hatta bir zaman-hatta belki de daha uzun Conan itiraf etmek istiyorum daha için kalbi tuttuğu bazı söylüyorlar. Hayır, onun geçmiş seviyor ve fetihler ne olursa olsun, hayatını paylaşmak ve eşi Kraliçe olacaktı Zenobia.

O Akilonya Nemedia, Ophir ve Koth kendi krallığına düşmanlara karşı orduları yol açmıştır; Sınır Kingdoms kendi cihazlarını sol olmayacak bir mesaj göndererek. Artık göz ardı etmek bu kırık topraklarda dökülen çok fazla kan olmuştur. O kral gibi Conan ileri girişim değil, bu yüzden onun yerine onun sağlam vücutlu ve sadık konularda terk etmelidir. O başarıları duymak için sabırla beklemesi gerekir, kanlı bir kılıç kabzası arkasında gün bir serseri, seyahat ve heyecan günlük hayattan zevk. Onun rolü, her zamankinden daha Tarantia ve Akilonya kaderi daha bağlı, daha yapılandırılmış haline gelmiştir. Taç, onun için ağır olmamıştı.

O izlemeye ve vurmaya hazır kobralar gibi onun kural arka arka bir tehdit olarak tensely bekliyor Tarantia tahtına oturur. O binmek için daha başka bir şey, ama o bir kral olarak onun ayak izlerini takip eden cesur maceracılar için bunun yerine cant bitirme gereken gibi ve bir savaşçı olarak savaşta, bu düşmanları karşılar. Efsaneler kaynağı olmuştur nerede, Kral Conan, bu yeni çağ kahramanları onun müjdesini hikayeleri, uzun zaman geçti, kendi maceralarını mirasçılarına sahiptir.

Yine onlara katılmayı Özlemiş ...


KEAİRA
O, Conanın yakın bir müttefiki. Vanir işgalciler geçmiş yıllarda baskın bir kampta onu kurtardı, o güçlü barbar sadakat kopmaz bir bağ oluşturdu.

Ya da öyle görünüyor. Yıllar boyunca bu bağ, profesyonel bir ilişki haline büyüdü ve şimdi casusların, hırsızların ve katillerin bir metro ağına yol açıyor. Onun şehvetli bir görünümü sizi yanıltmasın, o yatak odasında vahşi olsa da, o kadar ölümcüldür.


THOTH AMON

Büyütmek için tıklayınız, esas boyutları 995x600.


Dünyanın en güçlü büyücü Lord Black Ring ve Set konuşmacı, bu heybetli esmer tenli bir adam, yılan tanrı Stygia kült yolunu açar.

Usta bir sihirbaz olsa da, onun Stygia kardeşleri yukarıda onun çürütülemez olan konumunu yükseltmekte yardımcı olduğu için Onun gücüne hakim olacak ve şehvet onun ateşli inanç takviye ve onun sinsi tanrı tarafından beslenecek.

Yüzü bilinmeyen, ve burada onun kölelerinin biri tarafından gösterilmiştir.


KALANTHES


Yüksek rahip ile ilgili birçok söylenti ve halk masalları vardır, bazı karanlık tanrı inancını savaşı anlatmak, yıllardır geri kapsayan. Ibis çok Öte yandan, Kalanthes, çok uzun bir süre için karanlıkla mücadele eder.

Kalanthes macera Conan birkaç kez ile yolları kesişti. Hayatları tehlikede hemen hemen her zaman vardı, ancak kader, onları tekrar tekrar yedek gördüm. Set ajanları bile en felaket ve güçlü bir başarıyla sadece birkaç hiç övünebilir bu dünya feat yüksek rahip almak için koyamadık. Onları kullanmayı tercih ihsan onun inanç ve hediyeler komut, göz kamaştırıcı ve gizemli. Ibis yüksek rahip kendini normal bir Nemedian adam düşünmek istiyorum, ama onu yok saymak için kader niteliği çok iyi bilir.

Kalanthes çok müttefike yapılan ve yakın arkadaş olarak sayar. Bu onun eski dostu ve yoldaşı olan Kral Conan gibi, o Set karşı savaşta ön saflara geri çekti, gibi görünüyor. Orada kendi büyülerini az haber ve yılan tanrısı etkisi azaldı. Ancak, birkaç huzurlu bir emeklilik yeri diyebileceğim Tortage bir adanın plajları çevresinde benzer bir açıklamayı uygun bir adam bir görüldüğüne olmuştur. O birisi için bekliyor gibiydi...


KERN WOLFEYE


Conall Kullanıcı Vadisi'nin kuşatılmış ve bitkin Kimmer savaşçılar arasında savaş lideri Kern Wolfeye adını çatışan bir nefret ve saygı karışımı ile konuşulur. Diğer klan liderleri avukatı sabır ve güçlerini kademeli birikimi iken, Kern, kendi halkının vatanlarına geri almak için mücadele yoksa ölü olarak iyi olduğunu bilir.

Gün ay dönüşmesi gibi, güçlü ve Kimmerler, daha koyu büyümeye Vanir. Kern mızrak üzerinde kazığa halkının cesetlerini görüyor, o köylerde kömürleşmiş kül yanmış ve kayalık bir zemin üzerinde rüzgar dağınık görür; Alan kutsallığını bozup iyi silahlanmış Vanir devriyeleri görür Dead ve o öldürmek istiyor Vanaheim çok geç önce vadide her savaşçı.

Onun adı çok uzak kuzey Ymirish insanlar gibi ürkütücü sarı gözleri, gelen. Çok güvensizlik diğer Kimmer reisleri ile omuzlar onun ürkütücü gözler, bir bronzluk koyulaştırır asla onun soluk eti ve sarı saç, önyargı geldiğini onun Ymirish kan gerçekleri ifşa. Kern masal ilgili her hikayeci ve rumormonger ile farklı bir konu üzerinde Cul Chieftain tarafından sürgün kendi klan, bir sürgün, çünkü İlişkiler daha da gergin.

Wolfeye beceri ve komuta etmek üzere doğmuş bir adam bütünlüğü olmasına rağmen, isteksiz bir savaş lideri. Onun hırsları, makyaj ya da güç bir açlık ortaya çıkan, ancak hiçbir şey artık Vanir mücadele yapılmadığı takdirde, son şansını kaybetmiş olacaktır ve Kimmerya Bilgi sonra düşecek.​
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)

Üst