Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

4Story Craft İtem Nedir Nasıl Yapılır. |

YaSa22

Fahri Üye
Fahri Üye
Derion
- Markut - Sento (Üretim Uzmanı)

Volarion
- Keter - Dek (Üretim Uzmanı)

Sevgili 4Story Oyunculari Size Oyundaki Esyalar ve Esya ureticisinde (Uretim uzmanı) ozel olarak hazırlanan kıyafetlerden bahsetmek istiyorum.

Arkadaslar Oyundaki en yuksek lewelli Ayakkabi eldiven ve sapka 31 leweldir. Pantolon ve Zırh ise 34 leweldir.
Esya ureticisinde Category de bulunan ozel yapım set esyalarin ise tamami 34 leweldir. Yani ayakkabi, eldiven, sapka da dahil 34. Cunku ozel yapım bu ozel yapım elbiselerinin gorunusunun guzel olmasinin yani sira normal oyundaki canavarlardan dusen esyalardan da daha gucludur.
Ama tabi + ları aynı olursa kıyaslamanız kolay olacaktir. 34 lewel oyundaki yaratıklardan dusen +0 normal bir pantolon ile ozel uretilmis +0 pantolon arasinda baya bir fark vardır hem gorunum hem de (fiziksel ve buyu) olarak.

Ancak ozel set hazırlamak icin Esya ureticisinde (Uretim uzmanı) goreceginiz uzere bir takım materyaller istiyor

Bu materyallerin en zor temin edilenleri Dunyalar suyu ve Osiris degerli tasiben size biraz bunlardan bahsetmek istiyorum.

Arkadaslar Osiris degerli tasi Gorev zaman gecidinde kesebileceginiz bosslardan yanipatron yaratık
lardan cıkıyor.
1 set yani catogory hazırlamak ; Zırh ve Pantolon icin 5 er tane Eldiven ayakkabı ve sapka icin 3 er tane osiris degerli tasi istiyor buna gore size 19 osiris degerli tasi lazim

Dunyalar suyu Basari puanlariniz ile Markut da bulunan Stratejik ordu kumandani Lokbain den ticaret diyerek satin alabileceginiz bir materyaldir.
Dunyalar suyunun tanesi 80 basari puani dir.
Zırh ve pantolon icin 14 er tane Eldiven ayakkabı ve sapka icin ise 12 ser tane dunyalar suyuna ihtiyacınız var.
Yani toplamda 64 dunyalar suyuna ihtiyaciniz var. Bu da 5120 Basari puani demektir.
Basari puanini Dusman ulkeden oyunculari keserek elde edebilirsiniz.
Ayrıca bulundugunuz lonca da size savasa katildiginizdan oturu bir miktar basari puani yardiminda bulunur.

NOT:NEXON,GLOBAL VE DE SERVERINDA DÜNYALAR SUYU VE OSIRIS PARAYLA ELDE EDİLEBİLMEKTEDİR (ÜRETİCİNİN YANINDAKİ NPCLERDEN BİRİNDE)

Kucucuk bir tesekkurunuz yeter.

Saygilar..

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)