Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

10 adımda 1 hesapta 3 adam açma {Resimli}

Taurus

Üye
Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar gladiatus forumunda açılmamış ve eksik bir konu olarak gördüm bu yüzden sizlere detaylı anlatım yapayım dedim. Uygulama şuanlık sadece iphone ve ipad lere var. Yani Google Play Storede yok. Bu uygulama ile bilgisayar olmasa bile İnternet olduğu her yerde kontrolü sağlayabilir, eğlenebilirsiniz.

İphone veya İpad'i olan arkadaşlar bu uygulamayı nasıl indirir anlatalım:

1) AppStore uygulamasına girelim.

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

2)Arama bölümüne "gladiatus" yazalım.

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

3)Çıkan uygulamalardan "Gameforge" ürünü olan uygulamamızı indirelim.(Zaten tahmin edersiniz.)

4)Uygulamamıza yükle diyelim.(Ben önceden yüklediğim için cloud simgesi çıkıyor.)

5)Yükleme tamamlandığında uygulamamıza giriş yapalım.(Bende önceden girilmiş gladyatörleri gösteriyor.Sizdede oto gösterecektir giriş yaptığınızda.)

6)Eğer bir gladyatörümüz yoksa "Gladyatör ekle" butonuna basalım.(Bu ekranda direk kullanıcı adı yaparak ve il seçerek giriş yapabilirsiniz fakat sonradan email ile eşleşme yaptırmalısınız.)

7)Bir gladyatörümüz varsa "Bir gladyatörün var mı?" seçeneğinden oyunumuza devam edebiliriz.

8)"Kısayolu sil" seçeneğinden eklediğimiz gladyatörleri seçerek silebiliriz.(Bu sadece uygulamadan siler, tekrar ekleyip devam edebilirsiniz.)

9)Ve giriş yaptık artık alt menülerden istediğiniz gibi gladyatörünüzü yönetebilirsiniz.

Bilmeyen arkadaşlar için yararlı bir paylaşımdır. Teşekkürü eksik etmeyin..

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)