Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

♣ Wolfteam Kurulum Yöneticisi Hataları ♣

LastWorld

Üye
Galatasaray
Kayıtlı Üye
Umarım konu yararlı olur.

İşte hatalar ve çözümleri;

-İçeriğin süresi doldu

-Bu hata oyun yayıncısının internet sitesinde yükleyici için daha güncel bir sürüm bulunduğu anlamına gelir. Oyunun internet sayfasını ziyaret edip yeni bir yükleyici edinmeniz gerekmektedir.

-Bilgisayarımı yeniden başlatmam gerekiyor.

-Bilgisayarımı yeniden başlatmam gerekiyor. Yeniden başlattıktan sonra indirmeye devam edebilir miyim? Elbette, yükleyiciyi sağ üst köşede bulunan X butonundan kapatın. Daha sonra devam etmek isteyip istemediğinizi soran bir iletiyle karşılaşacaksınız. “Evet”e tıklayın. Makinenizi yeniden başlattıktan sonra kolayca indirmenize devam edebilmeniz için masaüstüne bir kısayol eklenecektir .

-Önceki indirmeye devam edilemiyor, indirme dosyaları bulunamadı. İndirme baştan başlatılıyor.

-Bu hata yükleyicinin bir kısmı indirilmiş dosyanın aynı dosyasını bulamadığını gösterir. İndirmeye devam edilemediği için tek seçenek indirmeyi baştan başlatmaktır. Eğer bu hatayı aynı indirme için birden çok kez aldıysanız lütfen bana ulaşınız.

-Yükleme noktası oluşturulurken hata meydana geldi

Bu hata Pando Media Booster’ın(Dosya Hızlandırıcısı) bilgisayarınıza yükleme dosyası oluştururken başarısız olduğu anlamına gelmektedir. Program Files klasörüne yeni dosyalar oluşturmak için izniniz olup olmadığını kontrol edin. Eğer bu izne sahip değilseniz, lütfen uygun yükleme iznini almak için Sistem Yöneticinizle irtibata geçin. Eğer sorun devam ederse lütfen bana ulaşın.

-Daha yeni bir sürüm yüklü

-Bu hata genelde bir önceki Pando Media Booster(Dosya Hızlandırıcısı) kaldırma işleminin tamamlanmamasından kaynaklanır. Yükleyiciyi “güvenli mod”da aşağıdaki gibi tekrar çalıştırın:
• Yükleyicinin yönergesini belirleyin (örn. c:\kullanıcılar\İndirilenler) • Başlat’a tıklayın-> “Çalıştırı seçipcmd” yazın (vista kullanıcıları başlattaki arama kutucuğuna “cmd” yazıp enter’a basın)
• Bir komut satırı penceresi açılacaktır
• Yükleyiciyi .exe güvenli etiketiyle çalıştırın. Örn: c:\users\my_user\Downloads\GameDownloader.exe --safe Diğer bir yol olarak, bu sorunu çözmek için kayıttan PMB’nin eski yüklemeleri temizlemele açıklamalarını takip edebilirsiniz. Eğer sorun devam ederse lütfen bana ulaşın. Bu bilgi bize bilgisayarınızda soruna neden olan durumu belirlememdeyardımcı olacaktır.

-Sisteminizin sunucularımıza erişimine şu an izin verilmiyor

-Pando Media Booster, kullanıcıların internette gezinmelerini engellememek için güvenlik duvarı etkin, varsayılan standart bağlantı noktalarını kullanır. Ancak, bu mesajları görüyorsanız Pando Media Boosted programını (PMB.exe) “izin verilen programlar” listesine eklemeniz gerekmektedir. Lütfen sitemizdeki Güvenlik Duvarı yazılımı ayarlama bilgilerinin bulunduğu Güvenlik Duvarı yardım bölümüne göz atın. Güvenlik Duvarını kapatmak sorununuza bir sonuç sağlamaz. Hala bazı güvenlik duvarı yazılımlarının “kapalı” olduğu halde erişime izin vermediği görülmektedir. Sorununuz devam ederse lütfen aşağıdaki sırayla sunucularımızla olan bağlantınızı kontrol edin.
1. Başlat’a Girin -> Denetim Masası 2. Pando Media Booster(Dosya Hızlandırıcısı) ikonuna çift tıklayın 3. Test başarısız olursa, aşağıdaki test URL’lerine internet sayfanızdan girin ve bize karşılaştığınız hata mesajını gönderin(bu sayfadaki formu kullanın): o

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

o

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

4. Eğer bu test başarılı olmuşsa ve hala bağlantı hatası mesajı alıyorsanız, bilgisayarındaki tarih ve saat ayarlarının doğru olup olmadığını kontrol edin. Google İnternet Gızlandırıcısı Kullanıcılarının Dikkatine: Google İnternet Hızlandırıcısı PMB’nin sunucularımıza bağlanmasına engel olabilir. Google bu ürünün hizmetini durdurmuştur. Bu programın nasıl kapatılacağı ya da silineceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için:

Eğer yukarıdaki adımlar sorununuza bir çözüm getirmediyse lütfen bana ulaşınız.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)