Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

İstanbul Kıyamet Vakti Savaşçı Sınıfı Özellikleri...

İntifada

Uzman Üye
Uzman Üye
Bursaspor
Katılım
5 Ocak 2014
Mesajlar
1,865
Tepkime puanı
3
Puanları
0
Konum
BURSA
Afet’ten sonra, İstanbul yıkıntılarında, iyi dövüşçüler, büyücüler ve şifacılar her zaman olagelmiştir. Bu üç sınıf, meteor sonrası dönemde, nedeni bilinmeyen bir şekilde yerküre üzererine yayılmış “Erg” adı verilen enerjiyi, akıllarını kaçırmadan kullanmayı başarabilen insanlar tarafından ortaya çıkarıldı.


Nefer’ler savaş, büyü ve şifa alanlarında, gidilebilecek son noktaya kadar, bütün riskleri alarak giderler. Bir çok insanın aklını kaçırma tehlikesi ile uygulamayı akıllarına bile getiremeyecekleri yetenekleri, kendilerinden bir şeyler kaybetme pahasına gerçekleştirirler. Bu sebeple durdurulmaları çok güçtür. Bir sınıfın ilminin sonuna kadar giden Nefer, etrafını çevreleyen kıyamet kaosunun çok daha fazlasını içinde yaşar ve buna hükmeder. Gerektiği takdirde kendi varlığını feda edebilir.

Savaşçı


Savaşçılar, yakın dövüş silahları ile düşmanlarına çok yüksek hasarlar verebilirler. En dayanıklı zırhları giyerler. Yüksek sağlık puanları nedeniyle oldukça zor ölürler. Aynı zamanda yakın dövüş silahlarına göre daha az hasar veren menzilli silahları da başarıyla kullanırlar. Yetenekleri dövüş, korunma ve yaratık hiddetlendirme üzerine yoğunlaşır.


Savaşçı Yetenekleri
1 seviye : Depar, Ofansif dövüşme, Sert vuruş
10 seviye: Defansif dövüşme, Kışkırtma, Dikkat dağıtma
20 seviye: Durdurma, Sakınma, Kanatma
30 seviye: Savaş narası, Zihin toplama, Sarsılmaz
40 seviye: Süpürme saldırısı, Hedef saptırma, Ağır vuruş

1) SVH(DPS) Savaşçı : SVH(Saniyede verilen hasar) savaşçılar, özelliklerini yüksek hasar verme üzerine yoğunlaştırmışlardır. Gruptaki görevleri, düşman yaratıkların en çabuk şekilde ölmesini sağlamaktır. SVH savaşçılar, İKV’de kısa sürelerde çok yüksek hasar değerlerine ulaşabilirler. Ancak zırhları ve savunmaları diğer bir grup olan Tank savaşçılara nazaran oldukça düşüktür.


SVH Savaşçı Yetenekleri : Ofansif dövüşme, Sert vuruş, Ağır vuruş, Dikkat dağıtma.

2) TANK Savaşçı :Tank savaşçılar özelliklerini, yüksek enerji, yüksek zırh ve hiddet toplayan yeteneklere yoğunlaştırmışlardır. Gruptaki görevleri, rakip yaratıkların hiddetini üzerinde toplamak ve yüksek zırh, enerji ve savunma özellikleri ile ayakta kalmaktır.


Tank Savaşçı Yetenekleri : Defansif dövüşme, Sakınma, Kışkırtma, Savaş Narası, Hedef saptırma.
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)

Üst