Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

önemli ayarlar

Melek ™ Gül

Üye
Beşiktaş
Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba arkadaşlar..

Diğer konular hem eskidiği ve hemde detaylı anlatımlar mevcut olmadığı üzere bende detaylı bir şekilde anlatım yapma gereği ihtiyaç duydum.

Yaratıktan,Boss'ta Olan, EXP,Yang,Max HP'si,Leveli,Kaç Levele Kadar Kasacağı,Max kaç K vurabilsin vb nasıl olur Anlatımı yaptım.

Öncelikle Navicata Giriyioruz.;

Ardından, Mob_proto açıyoruz.Level yazan kısımda kaç levele kadar exp versin? istediğiniz neyse onu ayarlayın örn; 120 yazarasnız 120 ye kadar çok seri kasılabilir oyuncularınız.

Bosslar, ne kadar exp versin, kaç k vurabilsin,kaç para versin(düşşsün) VB, seçtiğim alandakiler dağil istediğinizi ayarlayabilirsiniz.Orda max damage ve mini damage oranları da mevcuttur.

Ek olarak exp oranını çok fazla verirseniz oyuncular kastıkça exp - ye gider.Tavsiyem max 100.000 verin. ( Seri kasar. )

Bu işlemleri yaptıktan sonra reboot atmaya gerek yotkur.
Oyun içinde " /reload p " Yazmanız ayarı aktif edecektir.

Videolu Anlatım,

Yazılı Anlatım;

Öncelikle, Navicat açılır.
Navicattan > Player > Mob Proto açılır.
Orada üstte, level yazan yer " Yaratık,Boss kaç levele kassın ayarıdır istediğinizi ayarlayın" İstediğimiz boss,yaratık bulunur ve
Sağa doğru kayılır exp,gold,max_hp,max_damage vb ayarlar ise kaç exp versin,kaç para düşsün, max kaç damage atabilsin vb ayarlardır.
Yene bunlarıda isteğimize göre yapıyoruz ve
Oyun içinden "/reload p" Yazıyoruz ayarlarınız aktif olur.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)